Skocz do zawartości

jak rozpoznac filtr


xs400

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie podpisze - a co jezeli wyindexowalo glowna strone? so podstrony u wujka gugla jednak glowna domena znajdujaca sie dosc wysoko gdzies tam poleciala? tez filtr?

73321314cb3.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jezeli wyindexowalo glowna strone? so podstrony u wujka gugla jednak glowna domena znajdujaca sie dosc wysoko gdzies tam poleciala? tez filtr?

Taka sytuacja zdarza się stosunkowo często, szczególnie wśród młodych witryn lub dopiero co pozycjonowanych. Z reguły po kilku dniach do tygodnia strona główna wraca do indeksu. Często jest tak, że wypada z indeksów tylko kilku, kilkunastu datacenter. Nie jest to powód do paniki - trzeba poczekać i dołożyć kilka linków na główną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdazylo mi sie tak jak pisze blackmetal, ale dot. to bardzo mlodej domeny. Strona po kilku dniach wrocila do inexu.

Ciekawy jestem czy jak podlinkuje innym z innym anchorem ta swoja stronke , to zejdzie filtr? Czy razczej to jest dlugoterminowa i nieprzewidywalna sprawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh.. no dzieki za rady :)

po cichu liczylem ze to moze nie jest filtr i moze to jakos szybko minie ;)

Co prawda nie zalezy mi na tej stronie (od poczatku byla stworozna na potrzeby nauki do pozycjonowania), tylko sie wkurzam ze za "kilka" linkow z 1 anchorem odrazu filtr :/ (wlasciwie to byly 3 anchory, ale supilem sie glownie na 1, a linkow to az tak duzo nie ma i spokojnie dodawalem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności