Skocz do zawartości

Rząd da Google 3,16 mln zł na nowe miejsca pracy


tezeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Zapominacie, że Google, to marka światowa. Każdy chciałby mieć u siebie ich siedziby, a im bardziej rozbudowane one będą, tym cały nasz kraj będzie bardziej się liczył. Może w końcu i u nas wszelkie nowości Google będą wdrażane od razu, a nie po kilku miesiącach.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nawet jeśli by się to miało zwracać dłużej niż rok czy dwa to co z tego? 3mln to dla budżetu niewiele, a 270 dobrze płatnych miejsc pracy piechotą nie chodzi :D W czasach gdy liczą się głownie nowe technologie i każde rozwinęte państwo chce sie pozbyć od siebie fabryk zanieczyszczających środowisko ktoś tu wspimina o tym, że zamiast firmy działającej w Internecie lepiej by było dofinansować fabrykę? No bez jaj :P

Inwestycja jak najbardziej słuszna i na czasie :)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każde rozwinęte państwo chce sie pozbyć od siebie fabryk zanieczyszczających środowisko ktoś tu wspimina o tym, że zamiast firmy działającej w Internecie lepiej by było dofinansować fabrykę? No bez jaj

Jak ktoś będzie chciał mi koło domu stawiać fabrykę to im powiem, żeby się zgłosili do Grafta :D On lubi fabryki, niech mu postawią koło domu :>

Przez kilka najbliższych tygodni turyści nie będą mogli oglądać XI – wiecznej rotundy św. Mikołaja w Cieszynie. Jeden z najstarszych zabytków na południu Polski został zastawiony rusztowaniami i przejdzie gruntowną toaletę.

Wapienne mury są bardzo zabrudzono sadzą i siarką z pobliskiej huty w czeskim Trzyńcu. Zostaną bardzo dokładnie umyte szczotkami ryżowymi, a potem zabezpieczone przed wilgocią. Po kąpieli rotunda nie będzie już brunatna, tylko kremowa, z naturalnymi, rudymi przebarwieniami.

Jak się mieszka na 5 piętrze to wieczorem się nie da okna otworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm wolnego rynku akurat do tego przypadku ma się nijak, nie wiem wogóle czemu z takim czymś wyskakujesz? Tutaj chwytamy konkretnej kwestii jaką jest dofinansowanie firmy.

Twoim zdaniem dofinansowania firm nie mają wpływu na wolny rynek? Jeśli tego nauczyli Cię na tej renomowanej uczelni to szczerze Ci współczuję.

Widzę że wpadłeś tutaj siać mocno skręcającą w lewą stronę demagogię i nawet nie zrozumiałeś treści mojego postu, do którego tak krytycznie się odniosłeś. Niepotrzebnie tak to wszystko komplikujesz, ponieważ nie piętnowałem tego konkretnego przypadku tylko ogół działań związanych z dofinansowaniem jakichkolwiek prywatnych działalności. Aż zacytuję:

Rząd może ułatwić życie *wszystkim* przedsiębiorcom zmieniając prawo na ich korzyść, obniżając podatki, promując państwo jako przyjazne środowisko przedsiębiorcom, ale NIE rozdawać pieniądze swoich podatników. Kompletna bzdura.

Widać Twoja renomowana uczelnia nie uczy czytania ze zrozumieniem. Może dlatego podręczniki ekonomii zrozumiałeś na opak.

2. Gratuluje przewidzenia efektywnych i nie efektywnych przedsięwzięć.

Że co proszę?

Powiedz mi czy Ty wiesz na czym polegają strefy ekonomiczne, przetargi oraz ich skutki w dłuższej perspektywie? Napływ inwestycji ma najważniejszy wpływ na gospodarkę, której siła mierzona jest w możliwościach produkcyjnych - nijak ma się to do tematu Googla.

Tworzenie stref ekonomicznych i dofinansowanie firm nie jest jedyną formą przyciągania inwestycji. Jak już ktoś wcześniej zauważył, że skoro preferencyjne warunki działania w specjalnie do tego wybranych strefach się sprawdzają - dlaczego by nie uczynić tego na skalę całego kraju? Aby dojść do takich wniosków nie trzeba kończyć ekonomii, wystarczy odrobina zdrowego rozsądku. Niestety, lewacy zdają się go nie posiadać.

3. Co do Netsprinta i inwestycji w co lepiej ?

Nigdy nie stawiałem takiego pytania. Zanim ponownie zdecydujesz się mi odpowiedzieć wysil się trochę i przeczytaj moje posty ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności