Skocz do zawartości

Katalog miast - e-webcities


Xann

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Xann mam taką małą uwagę. Podając przy instalacji kod do AS, webcities dodaje przed każdym cudzysłowem (\) co trzeba potem ręcznie poprawiać. Trochę irytujące i potwierdzone przez znajomych.

edit: teraz bedzie jasniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, powiedz proszę jak należy zaktualizować Citesa do 1.04 - trzeba nadgrać wszystkie pliki, coś zostawić - jeśli tak, to co zostawić?

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann, powiedz proszę jak należy zaktualizować Citesa do 1.04 - trzeba nadgrać wszystkie pliki, coś zostawić - jeśli tak, to co zostawić?

Zalezy jaka masz wersje. Sprawdz w configu czy masz juz zmienna z prefiksem tabeli. Jesli tak to mozesz configa zostawic, reszte nadpisac. Jesli nie masz to niestety calosc do nadpisania.

Pozdrawiam,

Gatzec

"Ci co spamują są dla mnie niczym... niczym bracia!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym musiał nadpisać wszystko, co stanie się z wpisami jakie sobie dodałem? Znikną, czy zostaną? Bo nie wiem, czy sobie backup zrobić ;-)

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie rozumiem... Mam hosting w firehost.pl, na stronie pisze że wildcard jest obsługiwane. Po instalacji skryptu strona główna działa ok, natomiast gdy kliknę na obojętnie jaki link wyskakuje mi brak strony. Wie ktoś czym jest to spowodowane ?.

Nowy Blog ;-) - Pozycjonowanie i zarabianie w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź (bez e-webcities) czy działa wildcard poprostu wpisując jakąkolwiek subdomene i powinno otworzyć strone główną. Jeżeli wildcard faktycznie jest to pisz na forum e-weblinka, jeżeli nie - to do bok`u ;]

edit: Hekko, ma rację :) Jakimś cudem przeczytałem, że admin Ci powiedział, że wildcard włączony, a nie, że jest tak napisane w ofercie hostingowej.

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności