Skocz do zawartości

Są może motocykliści na PiO ?


toseo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

zeby byla nieczytelna, teraz dostalem nowa i zastnawiam sie czy czego poprostu nie nakleic cos na nia, a jak cos powiedziec policji ze jakis bachor mi nakleił jak stałem :)

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o - przymierzalem sie do czegos takiego - jak w praktyce sie prezentuje ? Chodzi mi o przyspieszenie V max, zuzycie paliwa ?

Podobno dużo wychodzi eksploatacja enduro. Co do samego motorka to myślę, że dobry wybór na początek jeśli ktoś lubi takie klimaty.

Miałem wsk 175 i jave 350

Mój dziadek miał kiedyś jave 350, ale zaliczył na niej szlifa i tak się skończyła jego motocyklowa przygoda :)

Obecnie musi wystarczy quadzik

Też sobie może w przyszłym sezonie sprawie quada. Jeździ się na nim na Kat. A/B? Opłaca się interesować chińskimi tanimi quadami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja od dawna kombinowalem tak:

- W Krk korki dramatyczne, najlepszy skuter / maly motocykl.

- Skuter odpada, jednak za wolno przyspiesza i musi wyciagac max 90km/h - tyle trzeba, zeby jechac rowno z autami, inaczej beda wymijali, spychali z drogi, nikt sie nie liczy ze skuterami.

- Jezeli spalanie takiego malego motorka < 3.5 L na setke to w praktyce wychodzi taniej niz trwamajem o aucie nie wspomne :)

Ogolnie myslalem o takim malym korkowym przepychaczu, zeby latwo manewrowac w korkach ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 zdjęcie ROX :P

cały w błocie i ta radość ;)

Ostatnie zawody Cross Country w Biedrusku, ilość błota przerażająca. Google ściągnąłem po pierwszy okrążeniu bo się zrywki skończyły.

Sprzęt dostał bardzo po tyłku ale frajda i tak była :P

Obecnie musi wystarczy quadzik

Też sobie może w przyszłym sezonie sprawie quada. Jeździ się na nim na Kat. A/B? Opłaca się interesować chińskimi tanimi quadami?

Praktycznie wszystkie sportowe quady nie są zarejestrowane(brak homologacji) więc odchodzi problem z posiadaniem uprawnień, natomiast czy opłaca się interesować.... zależy do czego, jeśli poważniej to nie. Ogólnie Kymco i Lucky Star są godne polecenia* (przedział około 12-15k zł).

*Można spokojnie brać i nawet dawać im w kość, w zawodach na w/w zdjęciu był jeden gość na Lucky Starze i dojechał do końca, a to jest wyczyn (mój kład miał 1cm błota na chłodnicy, wciągnął połowę oleju)

P.S. Na Kymco czy Lucky Stara dostaniesz homologację, zazwyczaj jako pojazd samochodowy inny, a więc na kategorię B

WebHostingTalk.pl - wszystko o webhostingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszystkie sportowe quady nie są zarejestrowane(brak homologacji) więc odchodzi problem z posiadaniem uprawnień

No ale jakoś do lasu trzeba dojechać, no chyba że ktoś mieszka na wsi, ja bym musiał jednak przez miasto.

przedział około 12-15k zł

Czyli takimi z allegro za 5k nie ma co się interesować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszystkie sportowe quady nie są zarejestrowane(brak homologacji) więc odchodzi problem z posiadaniem uprawnień

No ale jakoś do lasu trzeba dojechać, no chyba że ktoś mieszka na wsi, ja bym musiał jednak przez miasto.

przedział około 12-15k zł

Czyli takimi z allegro za 5k nie ma co się interesować?

Jak musisz przejechać przez miasto to masz problem. Jeśli kupisz w/w za 12-15k to będziesz miał homologację.

Tak, takimi za 5k nie ma co się interesować. Na jazdach testowych potrafią na przykład odpadać koła.

WebHostingTalk.pl - wszystko o webhostingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności