Skocz do zawartości

Są może motocykliści na PiO ?


toseo

Rekomendowane odpowiedzi

Heheh tacy już są motocykliści na sportach :P z 30% z nich ma podgięte rejestracje.

A co do mojego cudeńka ( kilka dni temu kupiłem ) to : https://bikepics.com/members/kadela/00yz125/

V-max to nie mam pojęcia ale ponad 130km/h ( wyczyny nie mają liczników )

Spalanie to coś w graniach 1,5 - 2,0 litry na mth

Przyśpieszenie jak potwór ma :D

Brak homologacji. pozdrawiam :)

Popularność zdrowych produktów zyskuje u Polaków, przede wszystkim olej kokosowy oraz chlorek magnezu sześciowodny robią furorę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Witaj :rolleyes:

Ma się rozumieć że twój nick to Twoja yamaszka ?

Pozdrawiam

hehe, od tak dawna go uzywam, ze zdazylem sie jakos z nim utozsamic, tracac swiadomosc jego pierwotnego znaczenia :o

XS-a to dawne czasy. Aktualnie nie posiasam zadnego moto :( czasem brat pozyczy cb750. Mam nadzieje ze ten stan sie kiedys zmieni i wejde w posiadanie fajnej maszynki :) Jaka to bedzie - to kwestia kasy, ale jakby nie patrzyc przyjemnosc z jazdy zawsze duza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja co do chińczyków mam uprzedzenia - jak kupować to markowe , nie patrzeć że chińczyk nowy i 3 000 , a inny motocykl stary i jeszcze więcej pieniędzy. Dzięki za fajne foty i odpisanie.

Pozdrawiam

Popularność zdrowych produktów zyskuje u Polaków, przede wszystkim olej kokosowy oraz chlorek magnezu sześciowodny robią furorę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co do chińczyków mam uprzedzenia
Ja również mimo, że się nigdy nie naciąłem :(

Znajomy kupił skuter chinola i był zadowolony. To wszystko zależy od sprzedawcy, one przychodzą do pl w częściach i często składają je ludzie nie mający o tym pojęcia lub robiący to jak najszybciej.

Mimo że był zadowolony, przerzucił się na piaggio :)

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności