Skocz do zawartości

AdLeader ClickAd - ktoś współpracował ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
witaj ja jakiś czas temu zacząłem współprace z nimi stawki no w sumie zależą od reklamodawcy od 3 do 40 groszy za UV

Odświeżam temat i przyłączam się do pytania o współpracę z firmą Adleader.

Czy to w ogóle się opłaca i ma sens ?

Proszę o wrażenia osób (firm) które z nimi współpracują

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja z nimi współpracuje od roku.. Sposób zarabiania cały ich system jest łatwy. :)

Rejestrujesz swoja stronę od nich pobierasz kody i zarabiasz..wyświetlarz je u siebie.. Oni Ci nie mogą narzucać co i ile..ale przy dobrej współpracy - obustronnej można nieżle zarobić.. A ile ? wszystko zależy ode mnie - od mojej strony, od aktywności ,od KAMPANII. a nawet ciekawe mają .. :)

Jak czegoś nie wiesz to dzwonie i sie pytam..są wyluzowani ;) ./współpracuje tez z innymi ale ich też polecam..

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpocząłem dzisiaj testy na stronie z małym ruchem, ale konkretnie stargetowanym. Wyniki są fajne, reklamę umieściłem jako "dodatkową", stosunkowo mało widoczną. CTR jak i stawki nie są złe. Na dniach umieszczę kreację w bardziej konkretnych miejscach, więc będę mógł powiedzieć więcej.

Wyznacz cele, a osiągniesz wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

mankowski możesz już coś powiedzieć więcej na temat umieszczenia reklamy w bardziej konkretnych miejscach ? Napisałeś że rozpocząłeś testy z małym ruchem na stronie. Jaki {był|jest} to ruch na stronie i ile dodatkowo miałeś pieniędzy z reklam adleader ?

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

specjalnie zalozylem tu konto zeby to skomentowac, obsluga to banda nie odpowiedzialnych nie milych ludzi, zaden telefon ze strony nie odpowiada, wyplaty trwaja tyle ze trzeba je traktowac jako prezent. NIE POLECAM!!! nikomu!!

p.s. kolega wyzej napisal ze sa wyluzowani, ciekawe chyba tam pracuje badz w marcu 2010 byli, ale juz nie sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zacząłem testować kampanie finansowe. O ile wczoraj było super tak dzisiaj zaczynam zauważać lekko niepokojący spadek leadów, ale to może przypadek. W każdym razie jeśli wczoraj było 16 leadów na 33 kliki, a dzisiaj 4 leady na 24 kliki to mam prawo być zaniepokojony. Dam znać za kilka dni bo na tą chwilę jeszcze za wcześnie na wnioski.

Mój rejestracjastron.pl PR4, rok prod 2007, błyskawiczna indeksacja
Wzorowy wzorowy.pl PR4, rok prod 2007, indeksuje od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mniej mi się podobają i pokażę wam to na statach jednej tylko kampanii

poniedziałek 2 336 odsłony, 33 kliki, 16 leadów - REWELKA !

wtorek 2 516 odsłony, 39, 8 leadów - odsłony w górę, kliki o 6 więcej, leady o 8 mniej, ciekawy spadek prawda?

Zacząłem także z kampanią Multikredyt i przyznam, że staty są delikatnie mówiąc zastanawiające i łudzę, się, że to jakiś błąd, który zostanie wyjaśniony.

wtorek 1 531 odsłon, 15 klików, 0 leadów

Jutro podeślę staty z dzisiaj. Dodam, że banerki kampanii są tam gdzie były i nic nie zmieniam. Wszystkie kampanie prowadzone są na stronach dokładnie dobranych tematycznie.

Cały czas wierzę, że będę z nich zadowolony i będę ich polecał innym.

Mój rejestracjastron.pl PR4, rok prod 2007, błyskawiczna indeksacja
Wzorowy wzorowy.pl PR4, rok prod 2007, indeksuje od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja osobiście nie polecam, na polskim rynku afiliacyjnym są dużo lepsze sieci oferujące lepsze stawki i lepszą obsługę partnerów. Nie będę podawał nazw bo nie chce żeby ktoś mi zarzucił ,że prowadzę działania marketingowe. Ale na podstawie mojej współpracy z adleader mogę smiało powiedzidzieć ,że nie polecam.

Płaski brzuch? a6w , zbędne kilogramy sprawdź dieta dukana przepisy i

Potrzebujesz strony internetowej? strony www koszalin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Witajcie, współpracuej z nimi od jakiegoś czasu, przez reklamy strona strasznie długo się zawiesza, jak mają problem z serwerami.. masakra, co do kasy powiem wam koło 15 listopada 2012 kiedy to otrzymam pierwszy przelew. Zoabczymy jak zaakceptują mi leady, i jak wyjdzie rozliczenie, na daną chwile ma m jakieś 5000 zł więc zobaczymy jak wyjdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieć wypłaca, ale chwilę to trwa (mi fakturę opłacili po miesiącu). Jednak trzeba pamiętać, że leady są weryfikowane w następnym miesiącu. Tzn. jeśli np. płacą za lead 25 zł, to za każdym razem jak ktoś wypełni lead w systemie będzie Ci się naliczać prowizja, ale w następnym miesiącu zostanie ona zweryfikowana tylko do prawidłowych leadów. Ja np. miałem 2700 zł, natomiast ostatecznie dostałem 500 zł. To oczywiście może zależeć też od kampanii, którą promujesz. Generalnie ja na razie z Adleadera zrezygnowałem aczkolwiek dużym plusem jest bardzo dobry kontakt z ich załogą. Co jakiś czas do mnie dzwonią abym coś zamieścił. Ja osobiście nie lubie też ich systemu do zarządzania reklamami, jak dla mnie jest mało czytelny/nieprzyjazny. Generalnie nie mam jakiś ogromnych zastrzeżeń, ale trzeba uważać aby nie "podniecać" się kasą jaka co miesiąc rośnie ci na koncie, bo ostatecznie prawdopodobnie może ona zostać mocno zredukowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności