Skocz do zawartości

www.swiat-firan.pl - prosba o pomoc i rade


Picero

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sprzedajesz zasłon czy firan żyjesz z adsa https://firany-zaslony.meblowy.com.pl/ a to duża róznica

Xann, ale ja nie mówię o tym serwisie. Przez chwilę pracowałem przy sklepie internetowym dla jednego producenta firan i wiem ile mieli zamówień z e-sklepu. Co prawda mocno się reklamują w prasie kobiecej i np. przez weekend potrafi przyjść kilkaset zamówień na ich papierowy katalog. Jeszcze raz powtórzę: klienci na prawdę zamawiają przez internet produkty typu firany czy zasłony. - aż tak niszową branżą to ona nie jest. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie w Analytisc średnie czasy spędzane na witrynie (czy duży % nie opuszcza strony w pierwszych sekundach?). Strona chodzi koszmarnie wolno, zrobiona na tabelkach - więc w firefoxie zanim się wczyta jest przesunięta do krawędzi. Dalej są błędy:

Notice: Undefined offset: 1 in /home/mszpak/public_html/swiat-firan.pl/core/orders-ff.php on line 54

Notice: Undefined offset: 1 in /home/mszpak/public_html/swiat-firan.pl/libraries/FlatFiles.php on line 331

A może zamówienia wpadają do spamu, heh? Przed chwilą zamówiłem jakaś firanke - sprawdź czy doszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie w Analytisc średnie czasy spędzane na witrynie (czy duży % nie opuszcza strony w pierwszych sekundach?). Strona chodzi koszmarnie wolno, zrobiona na tabelkach - więc w firefoxie zanim się wczyta jest przesunięta do krawędzi. Dalej są błędy:
Notice: Undefined offset: 1 in /home/mszpak/public_html/swiat-firan.pl/core/orders-ff.php on line 54

Notice: Undefined offset: 1 in /home/mszpak/public_html/swiat-firan.pl/libraries/FlatFiles.php on line 331

A może zamówienia wpadają do spamu, heh? Przed chwilą zamówiłem jakaś firanke - sprawdź czy doszło...

sredni czas spedzony na witrynie jest ponad 3 minuty tak ze tu napewno nie ma problemu

a co do formularza dziala ok bo sam robilem dziesiatki testow - zamowienie doszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności