Skocz do zawartości

Precle 2.0


LCN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na rynku zachodnim jest bardzo fajne narzędzie :

Download : www.articledashboard.com/download.htm

Strona : www.articledashboard.com

Linki seo pozytywne (URL) :D

Polecam wszystkim, indeksuje się znakomicie.

Jest sporo morzliwości zapobieganiu Duplicate content np. lista (duża lista) ostatnich wpisów etc.

Można też kupić gotowe bazy : pod pkt w E-weblinku.

P.S. Proponuję akcje taką jak z preclami/scutle.jak ktoś postawi sobie ten skrypt niech zapoda linka do wpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki? Bo ja widzę, że pliki są zakodowane w ioncube.

Przy instalacji skryptu pojawi się komunikat że potrzebny jest encoder (link do pobrania-darmowy), wrzuca się go na serwer i instaluje skrypt.

Proponuje przetestować skrypt, komentarze mile widziane...

P.S. Wkrótce na stronie : articledashboard.pl będzie można dodawać wpisy.

Na W/w stronie zostanie zrobiony spis ADB gdzie każdy będzie mógl dodać swój ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój precelek na Article Dashboard stoi już ponad 2 tygodnie. Tak jakoś przez przypadek znalazłem ten skrypt przeglądając amerykańskie precle. Wpisów na razie mało. Jak już jakiś automat doda, to czasem bez linków, no ale jakoś tak mimo pisania do autorów nie kwapi się tego poprawić to płakać nie będę. Za to indeksuje się świetnie ;)

Link do precelka: https://www.najnowsze.artykuly-promocyjne.net/

PS. Testuję obecnie też skrypt ArticleMS.

02-468x90.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności