Skocz do zawartości

Plugin do WP - anty spam do precli


Maximus Marius

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno można zrobić dość dobre zabezpieczenie przed wypełnianiem automatem formularza przez mieszanie metod i jednocześnie mieszanie w funkcji czasu

takie proste automaty jak np. Sylwina to się na tym utkną, jednak jak komuś będzie zależeć to i tak to wydłubie dane :(

Więc w sumie zabezpieczać formularza nie ma sensu, lepiej sprawdzać co jest wprowadzane do formularza bo w sumie to czy automat wpisze czy człowiek nie ma znaczenia puki treść jest wartościowa :D Dlatego też w moim pluginie skupiłem sie na warstwie treści a formularz zabezpieczyłem tak sobie :)

Z tego co tak sobie używam mojego pluginu to Ci co spamują bezczelnie są wycinani w 100% , czyli spam angielski czy ludki którzy nie czytają regulaminu i w jednym wpisie dają 20 linków lub wpis ma 10 słów w tym 2 linki lub ten sam wpis dodają do 100 precli to już nie problem kasuje się automatycznie. Przynajmniej nie czytam spamu :D

Zaktualizowałem opis na stronie plugin-u https://seo4you.pl/presell-antispam/

Pojawiła się cena !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Sprawdzana jest unikalność tekstu , za pomocą odpowiedniego algorytmu sprawdzane jest czy dany tekst już jest za indeksowany w google

mozesz cos wiecej o tym napisac? tzn. jakie ilosci wpisu (i jak wybierane) porowujesz przeciwko googlowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności