Skocz do zawartości

problem z zaindeksowaniem 1 strony


xs400

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal jestem na etapie indeksowania zaplecza. Jakos tak srednio mi to wychodzi. Zadna ze stron (soap i katalogi) nie przekroczyla 1000 stron.

Ale sie nie przejmuje bo dodalem je tylko do kilku mocniejszych katalogow, i symboliczenie posmarowalem SWL.

To byl taki wstep :) teraz do rzeczy, jeden ze sklepow ma zaindeksowana tylko 1 strone i jakos nie moge tego zmienic. Byl tak samo linkowany jak inne a taka lipa... Wkurzylem sie i wykupilem katalogowanie w linkiseo, dodatkowo dopalilem go wieksza iloscia (niz inne sklepy) punktow z 2 SWL . Nadal bez zmian - 1 strona. Wszystko inne przy duzo mniejszym linkowaniu sie zaczelo indeksowac.

Myslicie ze to czysty przpadek i niedlugo ruszy, czy moze google postanowalio z jakiegos powodu nie dodawac tego do indeksu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adresy zaplecza lepiej zostawic tylko dla siebie.

Daty - wszystko postawiliem ponad miesiac temu.

Gdybanie - wlasciwie tak - chodzilo mi o jakies teorie czemu tak moze byc.

Najprawdopodobniej znam juz odpowiedz na moje pytanie. Przed chwila zauwazylem ze ten sklep jako jedyny nie ma dodanej mapy do google. Jezeli to jest przyczyna to chyba jednak te mapy cos daja. Czasem spotykalem sie z teoriami ze one sa niepotrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze w pelni zaindeksowanego zaplecza, wiec sam nie moge potwierdzic tego. Jedak czesto zasmiast szukac linkow do moich stron za pomoca "link:" po prostu wpisuje w google "www.nazwadomeny.pl". Stwierdzam ze w ostatnim czasie bardzo spadla ilosc wynikow (o 30%).

Tez mi sie wydaje ze mapa nie powinna miec znaczenia, zwlaszcza ze troche o tym mozna pocztac na PiO. Jednak, wyglada na to ze ma znacznie... kilka (nascie) roznych spamow zaczelo sie indexowac przy marnym linkowaniu. Tylko jeden ze sklepow nie, wiec doplailem go czym moglem i NIC. Dzis zauwazylem ze tylko on nie ma sitemap...

Teraz jade go GSiteCrawlerem, pokazuje mi 100k stron, wiec za kilka dni dodam mape :)

PS swoja droga nie wiem czy to madre jest by spam "rejestrowac" w narzedziach dla webmasterow guglarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS swoja droga nie wiem czy to madre jest by spam "rejestrowac" w narzedziach dla webmasterow guglarki.

Ja tak robie :)

po prostu wpisuje w google "www.nazwadomeny.pl"

i co ci to da, można nawet zrobić żeby po wpisaniu w google "www.nazwadomeny.pl" wyświetliło milion wyników ;) a linków i tak będziesz miał parę, poza tym ilość linków sprawdzaj przy pomocy yahoo, bo google tylko część wyświetla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google to praktycznie nic nie wyswietla - moze 1 % ?

yahoo - tez jakos malo...

Wiec uznalem ze te narzedzia sa malo uzyteczne. Wole wpisac tak jak pisalem, wtedy widac ile "moich adersow" jest w sieci ;) Moze to nic nie daje, ale z drugiej strony co daje google - 1% ? to tez jest bez wartosci. Najlepiej to wyglada w narzedziach dla webmasterow google - tam jest juz blisko prawdy :)

Ja tak robie :)

hmm... no wlasnie, bezpieczne to czy nie? ja tam mam domzy, wiki, soap i qlweby :) choc te 2 pierwsze w sumie maja "az" kolo 50 zaindexowanych stron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności