Skocz do zawartości

Subdomeny raz jeszcze


ksiadz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak to jest z tymi subdomenami...Czy tworzenie kilkuset subdomen jest "ryzykowne" ?

Każda subdomena będzie stroną o czym innym, wszystkie na jednym serwerze.

Myślalem by zamiast subdomen tworzyć podstrony (tematyczne) tylko że dużo katalogów itp przyjmuje strony glowne.

By nie zakladać 2 wątku :

Mam taką sytuacje :

1. www.adres.pl i darmowego bloga : adres.wordpress.com .

Ustawiam : www.adres.pl na tego bloga. (bez zmiany DNS tylko w okienku wpisuje na jaki adres domena ma kierować).

Pozycjonuje : www.adres.pl .

Czy "calą moc" będzie zyskiwala moja domena czy adres.wordpress.com

Z góry thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subdomeny same w sobie nie są ryzykowne - freehosty mają przecież setki czy tysiące subdomen i nic im się nie dzieje. Inna sprawa co potem będziesz robił z tymi subdomenami.

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo inaczej to ban gwarantowany. Mi google ostatnio taki prezent zgotowało. Kilka autoblogów kompletnie się różniących pożegnało się z indeksem :)

Jednak miały wspólną cechę: wszystkie autobogi ;)

Trzaskaj subdomeny tylko staraj się nie linkować pomiędzy sobą, no może sporadycznie. Zmniejszy to prawdopodobieństwo wycięcia (ale tylko zmniejszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, na głównej nic nie było. To był taki mały test, spodziewałem się tego bana i czekałem ile googlowi to zajmie. Teraz wiem, ze autoblogi na subdomenach to nie za dobry pomysł ;). Bynajmniej nie jako same autoblogi co jest zresztą oczywiste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności