Skocz do zawartości

Seo sięga dna


LCN

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe nie mam zamiaru juz robic ciezki fraz za tak marna kase

Bedzie firma, beda inne stawki.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Z mojej strony - spadek zainteresowania tworzeniem stron www wzgledem roku 2006 wynosi ok 50-60% kiedys urywal mi sie telelefon, teraz jak ktos raz na tydzien zadzwoni to juest sukces a i tak strony nie zamowi bo za drogo wg niego. Strony robie juz tylko z polecenia ale jak przyjdzie do wyceny seo to w odpowiedzi dostaje brak odpowiedzi - cena zabija a wcale nie mam jakis mega wygorowanych cen tyle, ze ja nie obiecuje gruszek na wierzbie - jak mowie, ze wypozycjonuje to wypozycjonuje, 95% polskich fraz ale w sensownej cenie a nie za 9.99 :D Ktos powie, ze chce byc nr 1 na fraze "Polska" - i bedzie, ale musi sie z tym liczyc, ze do tego trzeba sztab ludzi, kilka serwerow dedykowanych, ekipe pracujaca conajmniej 8h dziennie przez pol roku, wiec trudno by to wszystko zrobic za np. 200 zl / mies, to nawet zatrudniajac mieszkancow Somalii bym sie w tej cenie nie zmiescil ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony - spadek zainteresowania tworzeniem stron www wzgledem roku 2006 wynosi ok 50-60% kiedys urywal mi sie telelefon, teraz jak ktos raz na tydzien zadzwoni to juest sukces a i tak strony nie zamowi bo za drogo wg niego. Strony robie juz tylko z polecenia ale jak przyjdzie do wyceny seo to w odpowiedzi dostaje brak odpowiedzi - cena zabija a wcale nie mam jakis mega wygorowanych cen tyle, ze ja nie obiecuje gruszek na wierzbie - jak mowie, ze wypozycjonuje to wypozycjonuje, 95% polskich fraz ale w sensownej cenie a nie za 9.99 :D Ktos powie, ze chce byc nr 1 na fraze "Polska" - i bedzie, ale musi sie z tym liczyc, ze do tego trzeba sztab ludzi, kilka serwerow dedykowanych, ekipe pracujaca conajmniej 8h dziennie przez pol roku, wiec trudno by to wszystko zrobic za np. 200 zl / mies.

Jak to mówią : cena czyni cuda . Ciekawi mnie jak jest w innych krajach (niemcy,francja,wlochy).

W polsce to cena, cena no i może jeszcze cena.

Ja mialem ciekawą propozycję : 8 fraz za 200 zl max/mc(za calość) od pewnej firmy.

P.S. Od lat się śmiejemy z ofert allegro 9,99 a wszystko zmierza do takich stawek ;)

Nie mówię o frazach hardcore ale o niszówkach/średniakach.

Tutaj dziala taki mechanizm : Nie liczy się czy ktoś wypozycjonuje za grosze tylko wyceni.

np.firma krawicka zbierze X ofert (od dobrych firm,od średniaków, od pikachu) i ma obraz cenowy.

Na 99% pikaczu będą najtańsi,zlecą im oni dadzą ciala.

Ale klient będzie dalej szukal ofert na tym pulapie cenowym z nadzieją że kiedyś znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty gadasz - cena za pozycjonowanie jest ciągle taka sama !

A tak na poważnie - widzę, że przejmujesz się ludźmi, którzy dopiero liznęli parę wyników w top50 na jakieś niszowe frazy i chcą pozycjonować klientów... jeżeli masz swoje zaplecze, wiedzę i doświadczenie to nie masz czym się przejmować :D

Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LCN jakbyś nie zauważył to mamy wolny rynek i jak ktoś chce to może sobie pozycjonować frazy takie jak np. bielizna za 50zł. Każdy oferuje takie ceny jakie go zadowolą i pozwolą pozyskać klienta.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dwie kwestie:

1. Wiedza i umiejetnosci nie rownaja sie mozliwosciom, w zwiazku z tym jak ktos ma slaba wiedze ale ma zaplecze, ktore kosztuje 10k/ mies + za drugie tyle kupuje punkty w systemach zawsze bedzie lepszy od tego, kto ma duzo wieksza wiedze ale nie stac go na zaplecze. Czyli pozycjonowanie 100 fraz po 10 zl nigdy nie bedzie skuteczne bo po prostu koszty pozycjonowania przerosna dochody, tutaj nie ma wiekszej filozofii - pozycjonowanie kosztuje, wiedza nie wystarczy.

2. Niestey zyjemy w bardzo zacofanym kraju, gdzie kultywuje sie produkcje masowa i Pan Prezes nie da 7k za strone www bo przeciez to jest tylko czyjas nic nie warta praca - za 7k mozna sobie kupic swietny 80 calowy telewizor made in China, markowany przez Sony...

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykłe bicie piany , jeżeli uważacie że pozycjonowania bedzie kosztowac 3zł to chyba was powaliło, oferty typu pierwsze trzy miesiące są gratis będą się zawsze pojawiać bo się pojawiają w każdym biznesie.

Dziwne ze nie przeszkadza wam oferta domen PL po .50gr nigdzie nie czytam komentarzy typu oferta domen schodzą na psy z 100 netto na 0.50 gr tylko wręcz przeciwnie cała wiara cieszy :D

Jak myslicie ile firm może pozycjonować frazę bielizna ? miejsc jest top10 a jak im sie opłaca wpisać tą frazę za 3 zł to ich biznes.

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie liczy się czy ktoś wypozycjonuje za grosze tylko wyceni.

np.firma krawicka zbierze X ofert (od dobrych firm,od średniaków, od pikachu) i ma obraz cenowy.

Na 99% pikaczu będą najtańsi,zlecą im oni dadzą ciala.

Ale klient będzie dalej szukal ofert na tym pulapie cenowym z nadzieją że kiedyś znajdzie.

Problem polega na tym, że wielu klientów zanim się nie sparzy wybierze ofertę pokemona z braku wiedzy i niechęci do jej szukania. Później klient albo całkiem zrazi się do pozycjonowania albo przychodzi do nas i marudzi "bo oni mieli seło za 10 zł, a my od nich chcemy 500 zł, a to za drogo". Trochę przeraża fakt, że mimo 20 lat kapitalizmu wciąż są firmy, które chciałyby mieć wszystko za darmo, darmową reklamę, dojonych pracowników.

02-468x90.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie warte stwierdzenie, niekompetentnej osoby.

Ceny idą w górę, ponieważ dopiero teraz firmy w Polsce zaczynają zauważać SEO.

Niskie ceny przez poważne firmy nie są wogóle rozpatrywane. Panuje domniemanie iż drogo znaczy dobrze.

Jeśli ktoś pozycjonuje dzieci, niech się liczy z zaniżaniem cennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje żeby wszyscy którym "mało" i muszą płakać z tego powodu niech zmienią zawód na jakiś inny, najlepiej nie związany z komputerami. Bo kto płacze to znaczy że nie ma predyspozycji, umiejętności, wiedzy, doświadczenia albo czegoś innego mu brak i powinien szukać swego miejsca nie w SEO, ale w innej dziedzinie bo tutaj ewidentnie sie marnuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuję sie pod postem wyżej, dziś Klient zrezygnował z pozycjonowania 2000/mc netto za 4 strony, proponowal 5000/rok za to samo, nie odpuściłem, a miałem już umowę zaklepaną... a jak wróci z płaczem to cena będzie już 3000/mc, a może i więcej, jeszcze nie wiem i nie chodzi o to, że jestem mściwy, a o to, że okazje nie trwają wiecznie :D ...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile tu narzekania. Za chwilę pojawia się głosy, że rząd powinien ustalić ceny minimalne i zrobić "preferencyjny skup pozycjonowania" tak jak skupują porzeczki po ustalonych z góry cenach :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności