Skocz do zawartości

Seo sięga dna


LCN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja nie narzekam, ja jestem w miare zadowolony, ja tylko stwierdzam fakty :rolleyes:

ps. Tomku - domena to jest produkt, nie usluga, jak tak to widze, dlatego sama domena jak i telewizor jest g. wart w porownaniu do czyjej pracy, np domena google.com yahoo.com - za ile byly kupione a ile teraz sa warte ? :o youtube.com napewno kosztowalo $4.99 jak ja rejestrowali :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, że ceny rosną i przybywa klientów. I to gwałtownie. Z tym że przez klientow rozumiem osoby, które poszukują usługi SEO/SEM a nie "pozycjonowania" Bo ilośc zapytań spada, z tym że głównie spada ilość zapytań typu "prosze wypozycjonować stronę mojego klanu CS w zamian za banner"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie SEO samo w sobie to dno...Manipulujemy wynikami największej, najpotężniejszej i obracającej setkami miliardów dolarów wyszukiwarki. Z założenia miała nie czynić zła, a czyni to co chcemy - czasem zło, czasem dobro, byle by siano wpadło. Algorytmu G już nie zmieni, bo niby co ma układać wyniki jak nie "linki" ? Będą lecieć spamy, ręczne mody dla przykładu, filtry, bany itd. Ale my nadal będziemy manipulować wynikami, bo nie ma nic bardziej elektryzującego jak top1.

Mój wywód nie ma sensu, nie lubie seo, ale uzależniłem się od dreszczyków emocji z nim związanych :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, taki fajny tytul ma ten topik.

Spodziewalem sie debaty wlasnie na ten temat.

A tu - o cenach. Fuj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiadomo zawsze mozna odbic sie od dna

:]

O co wam z tym dnem tak naprawde chodzi?

Onet rezygnuje ze swojej szukarki ktora generowala prktycznie zerowy zysk przechodzi na Google a wiec na prawdziwe SEO, gdzie kasa jest konkretna.

Ja mam kilka pomyslow do realizacji i bede je reazliozowal juz niedlugo (wlasna firma), SEO to nie dno tylko cos co moze dac konkretne dochody ale widomo trzeba sie postarac.

Takze nie marudzic tylko robic, probowac i realizowac wlasne pomysly i projekty.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze wypozycjonować stronę mojego klanu CS w zamian za banner

A ja jakiś czas miałam bardzo podobne zapytanie ;)

Algorytmu G już nie zmieni, bo niby co ma układać wyniki jak nie "linki" ?

Algorytm zmienia się cały czas, a możliwości wykluczenia linków z systemów czy spamowego zaplecza jest wiele, tyle że z ich zastosowaniem jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznać się, kto uważa, że pozycjonując wznosi się na swoje wyżyny intelektualne? umysłowo szczytuje? :] hehe...

pozycjonowanie samo w sobie jest nudna jak flaki z olejem, zarobić też się na tym dużo nie da, jak ktoś się już dorabia to raczej wyprowadza pieniądze... no, albo pełna konspira i o tych milionowych inwestycjach w zaplecza dowiemy się dopiero za 10 lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie muszę się zgodzić z tym, że SEO sięga dna. Weźmy ostatnią sprawę z kradzieżą kontentu z antyweba. Głupie gadki o tym, że blogfrog to jak pierwsza lepsza spamiarka, google robi to samo a w ogóle to autor i tak nie ma prawa do tego co pisze "bo strony przecież trzeba jakoś pozycjonować".

Najlepsza była propozycja "akcji odwetowej" i postawa firmy która olała sprawę pytając "czy to na pewno jego".

Celowo nie napisałem o kopiowaniu tylko kradzieży, ponieważ firma nie dość że miała gdzieś prawa autorskie to jeszcze podpisała się pod skopiowaną treścią i czerpała z tego zyski. Przynajmniej dla mnie to dno i niżej zejść już się nie da. Osoby tak podchodzące do SEO w mojej opinii lepiej niech nagrają parę płyt i idą to sprzedać na bazar. Przynajmniej nie zaszkodzą autorom podpisując się pod ich kontentem.

Nie żebym był szczególnym fanem nadmiernie restrykcyjnych praw autorkich i upominania się o każdą linijkę czy piksel ale jak autor się o coś upomina to wypadałoby się po ludzku odp**ić a nie jeszcze kombinować jak mu zaszkodzić :D SEO też da się robić etycznie kopiując tylko fragmenty artykułów z oryginalną informacją o prawach autorskich i linkiem zwrotnym do strony. Jednak zawsze dużo łatwiej olać wszystko prócz swojego interesu i jeszcze zaszkodzić osobie na której się żeruje. Zerżnąć całą stronę jak leci a linka nawet z nofollow nie ma. Bo jeszcze obniży wartość naszego genialnego spamu i będzie katastrofa :puknijsie:

przyznać się, kto uważa, że pozycjonując wznosi się na swoje wyżyny intelektualne? umysłowo szczytuje? :]

Pewnie osoby które przyrównują spam na wordpressie do blogfroga tudzież innego google :D Trzeba być geniuszem, żeby stworzyć takie usługi - jeśli ja bym stworzył coś na kształt BF to uważałbym, że wzniosłem się na wyżyny intelektualne ;)

prosze wypozycjonować stronę mojego klanu CS w zamian za banner

Banner byłby pewnie do chwili kiedy strona byłaby już wypozycjonowana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznać się, kto uważa, że pozycjonując wznosi się na swoje wyżyny intelektualne?

Programista piszący spamy może sprawdzić empirycznie jak działają jego skrypty pod dużym obciążeniem ;-) To rozwija ;-)

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności