Skocz do zawartości

Zmiana skrypty forum z phpBB Przemo na VB


solmyr

Rekomendowane odpowiedzi

pik4. Nie wiem jak to jest z najnowszymi plikami przemka

Ja też nie wiem jak jest z plikami od około roku nie korzystam, jednak uczestnicząc aktywnie w społeczności która się wokół skryptu wytworzyła wiem jak to wygląda - chłopaki naprawdę szybko reagowali na wszystko co wyskoczyło w praniu, a było tego niewiele :crazy:.

Content is Dead.

Community is King Now

System wymiany linków stałych? Tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki sa aktualizowane w razie potrzeby. W tym roku były juz chyba 2 aktualizacje związane głównie z bezpieczeństwem.

Sam posiadam kilka for opartych na Przemie i żadnych kłopotów z włamaniami nie było, poza tym należy odnotować dobry support i wiele modyfikacji. Jednak pod względem obciążenia to wypada sie chyba przychylic do ogólnie panującej opini :crazy:

A co myslicie o skrypcie SMF ? Korzystał ktos z tego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo nie jest złym skryptem, ale uważam że jeżeli chodzi o poważniejsze zastosowania to najlepsze są rozwiązania komercyjne, czyli IPB, vB, czy BB.

Ja używałem przemo w budowie np. forum dla społeczności pewnej gry online i tam sprawdziło i sprawdza się nadal idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi.

Uzywam przema na swoim forum gdzie userow jest ponad 1,5K co prawda online jest ich zwykle niewielu tak wiec serwer sie nie zarzyna (bo i tematyka taka malo zachecajaca do dyskusji szerszej) ale stawiajac kolejne fora bede musial wziac pod uwage fakt obciazenia serwera i zjadania transferu. Nie mam tez powlaczanych wielu modow wiec to dodatkowo zmniejsza zjadanie zasobow. Problemow nie bylo zadnych z wlamaniami jedyne co to rejestracja botow wkurzala ale i z tym sie uporalem tak wiec dla srednich for mysle ze jest ok. Nie wiem jak to wyglada na duzych stad moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeh ja także przechodziłem z przemo na vB i powiem szczerze że vB to super skrypt najbardziej podobają mi sie produkty które łatwo i szybko można dodać a i strony ładują sie o wiele szybciej na przemo strony ładowaly mi sie 0.55sek-0.80sek po przejsciu na vB bez produktów bylo to st.główna 0.10sek a tematy 0.7sek z 25 produktami/hackami główna ładuje się 0.30sek a tematy 0.11 - 0.14sek, obciązenie dedyka także znacznie spadło ... a co do przejścia ... na vbulletin.org znalazlem plik viewtopic.php dzieki któremu wszystkie linki do tematów zostają przekonwenterowane na linki do tematów vB ... po zmianie nie odnotowalem zadnych spadkow... a tutaj daje zawartość pliku viewtopic.php myślę ze niektórym się przyda...

co do vbseo nie wiem jak sie sprawuje ale dla mnie jest za drogie, mi wystarcza darmowe Zoints SEO i Zoints thread tags

<?php

/*

phpBB2 Thread URL Redirection Script v1.01

by Chris Rossi aka 'bbcentral'

https://www.bluesbrotherscentral.com

Last change suggested by 'propeller' on vBulletin.org
v1.01 - Uses 301 redirect for search engines

*/

include_once "includes/config.php";

mysql_connect($config['MasterServer']['servername'],$config['MasterServer']['username'],$config['MasterServer']['password']);
mysql_select_db($config['Database']['dbname']);

$topic_id = (isset($_GET['t']) && $_GET['t']) ? $_GET['t'] : NULL;

$post_id = (isset($_GET['p']) && $_GET['p']) ? $_GET['p'] : NULL;

if($topic_id) {

$sql  = "SELECT `threadid` ";
$sql .= "FROM `".$config['Database']['tableprefix']."thread` ";
$sql .= "WHERE `importthreadid` = '".$topic_id."' ";
$sql .= "LIMIT 1";

$rs = mysql_query($sql);
if(mysql_num_rows($rs) == 1) {

	$row = mysql_fetch_array($rs);
	$redir  = "showthread.php?t=".$row['threadid'];
}
}
elseif($post_id) {

$sql  = "SELECT `postid` ";
$sql .= "FROM `".$config['Database']['tableprefix']."post` ";
$sql .= "WHERE `importpostid` = '".$post_id."' ";
$sql .= "LIMIT 1";

$rs = mysql_query($sql);
if(mysql_num_rows($rs) == 1) {

	$row = mysql_fetch_array($rs);
	$redir  = "showthread.php?p=".$row['postid'];
}
}

Polecam https://wiki.haszysz.com Wikipedia o Konopniach, tworzone od 2005 roku. Zajrzyj też na forum o marihuanie gdzie możesz skonsultować się w odpowiednim dziale z lekarzem medycznej konopi, który odpowie na wszelkie nurtujące pytania o  medycznej marihuanie https://forum.haszysz.com/forums/medycyna.104/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności