Skocz do zawartości

Pytanie o html'a


Delta

Rekomendowane odpowiedzi

Telefony strefy 091,058,022 :-) All ale to za kilka dni włąsnie założyłem sobie voipy :-) fajne tanie  

polecam testować  easycall.pl naprwde tanio a można sobie założyć numer w wawie i gdanksu za 5 zł rocznie i klienci dzownią jak na stacjonarny w wawie i tyle płacą a dodzwaniają się do Ciebie.  

Jak będą mieli krakowski prefiks też sobie kupię.  

Usługa godna polecenia: miedzymiastowe 0,07 :-) choc ja i tak gratis miedzymiastowe ale 00,7 do niemiec mnie skusiło.

Chyb a dajesz darmową reklamę easycallowi. Jakość ich połączeń do zenętrznych sieci nie umywa się do podkładanego testu z automatem. O ile w easycallu słyszysz znośnie to wydzwaniani abonęci w większości słyszą b. żle - urywane wyrazy. Rekalmowałem usługę - jeden gość odpisał, że może to moje łącze - sprawdziłem i żłożyłem reklamacje. Mineły 3 tygodnie i siedzą cicho.

Może masz jakiś sposób na voipy w normalnej jakości bo poza dołkiem obciążeń ok. 9 to nie da się rozmawiać - rozmowy trwają tak długo, że cała oszczędność wychodzi drożej niż w tpsa.

SensorStudio & Co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności