Skocz do zawartości

Szacowanie rentowności sklepu


radca78

Rekomendowane odpowiedzi

Z doświadczenia wiem, że jeżeli serwis jest popularny (~10k uu, żyje od 5 lat), jest bardzo dobry kontakt na linii admini-użytkownicy (czy to poprzez forum czy system newsowy, gdzie userzy komentują i dyskutują) to postawienie sklepu przy takim serwisie bez problemu się zwraca. Dobra dyplomacja z użytkownikami to pewnego rodzaju zaufanie.

blog o apple | highlab.pl - blog technologiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co inwestować ogromne środki finansowe jeżeli niektóre rynki są niedozdobycia albo są poprostu nieopłacalne. Mówię tu np. o GSM lub komputerach czy bieliźnie damskiej....

Czemu sie nie oplaca? albo czemu sie wbic nie da?

Skoro tego tak duzo jest to znaczy, ze to dobrze idzie. Owszem moze nie bedziesz rzadzil branza ale bedac w ogonie i tak troche kasy zgarniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co inwestować ogromne środki finansowe jeżeli niektóre rynki są niedozdobycia albo są poprostu nieopłacalne. Mówię tu np. o GSM lub komputerach czy bieliźnie damskiej....

Czemu sie nie oplaca? albo czemu sie wbic nie da?

Skoro tego tak duzo jest to znaczy, ze to dobrze idzie. Owszem moze nie bedziesz rzadzil branza ale bedac w ogonie i tak troche kasy zgarniesz.

Wszystko się da zrobić, zależy to tylko od Twojej determinacji. I nakładu włożonej pracy.

Widziałem projekt który był realizowany w pojedynkę przez mojego kumpla. Ja odpowiadałem tylko za pozycjonowanie.

Budżet projektu wynosił 1000pln(domeny, hostingi, praca programisty) Przez 4 miesiące nie zarobił nic...

po 8 miesiącach zarabia ponad 4000pln miesięcznie na czysto. Podatków nie płaci :)

Łącznie pracował po jakieś 12h dziennie. Zniszczył sobie wzrok W międzyczasie panna go rzuciła.

Ale obstawiał przy swoim i teraz już zarabia świetnie. Znalazł swoją niszę.

Na bazie bieżących osiągnięć atakuje w tej chwili coraz to większe firmy.

Nikt nie zabrania ci spróbować.

Można iść za retoryką. że jeżeli na jednej ulicy jest 30 sklepów monopolowych

jak postawisz 31 to z głodu nie umrzesz.

Ale polecam rozpocząć każdy nawet najbardziej zwariowany projekt. Właśnie te najbardziej "pokręcone"

zarabiają najwięcej.

Król psychostymulantów, Modafinil w sklepie online do kupienia bez recepty!

W najlepszym towarzystwie Bromantane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności