Skocz do zawartości

Problem z goglebot


witst

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy post na tym forum. Nigdy wcześniej nie pozycjonowałem strony ani serwisu. Teraz mam taką potrzebę. Teraz do rzeczy.

Korzystam z narzędzi webmastera udostępnionych przez google.

Indeksowanie | Zapytania najczęściej powodujące wyszukanie ? Indeksowanie strony głównej: 	

[b]Googlebot[/b] ostatnio uzyskał dostęp do Twojej strony głównej w dniu 2008-04-18.

[b]Stan zaindeksowania: 	[/b]
W indeksie Google nie są aktualnie uwzględnione żadne strony tej witryny. Zaindeksowanie może zająć trochę czasu. Warto zapoznać się z naszymi informacjami dla webmasterów oraz Wskazówkami dla webmasterów.

W chwili obecnej [b]nie możemy[/b] uzyskać [b]dostępu[/b] do Twojej strony głównej ze względu na [i][b]nieznany problem[/b][/i]. 

Czy ktoś mi może wyjaśnić o co chodzi? Jedynym narzędziem jakie działa prawidłowo jest "stwórz plik robots.txt". I od razu drugie pytanie powiązane, dodałem mapę witryny z 9 linkami w xml. Komunikat:

Statystyki Mapy witryny:
Łączna liczba adresów URL: 9
Zaindeksowane adresy URL: 1

Ponawiam pytanie. O co kuźwa chodzi?? :)

link do strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo

to jeszcze jedno malutkie glupiutkie pytanie bo czesc stron sklada sie tylko z animacji+obraki czy jest sens je tez linkowac? czy tylko te z tekstem, a pytanie sie zrodzilo poniewaz mialem straszny problem, zeby google przeslo do index2.php z "enter" (przez brak linkow tekstowych).

Czytalem i o jednym i o drugim, ale nigdy czy jest sensowne linkowanie strony, ktora dla bota jest odcieta od reszty. Przepraszam za pokrecony styl, mam nadzieje, ze zachowalem sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności