Skocz do zawartości

Jak pozycjonowac forum ?


Lukas_79

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie - jak najlepiej podejsc do tematu ?

wiadomo frazy : forum, forum ogolnotematyczne itd ....

ale z tych fraz sa sladowe wejscia - najwiecej jest z niszowek - jak niszowki to raczej optymalizacja, jesli chodzi o skrypt ipb to zbyt wiele do popisu nie ma

podlinkowanie dzialow forum

macie jeszcze jakies pomysly ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ilqesu: sygnaturka ;P

Jeśli chodzi o moje doświadczenie w pozycjonowaniu "ogólnotematyka" wywyższanie się na frazy "forum ogólnotematyczne" itd. praktycznie nie ma sensu. Jak pisałeś, wejść jest bardzo mało.

Tutaj pozycjonowanie nie jest takie oczywiste.

Sam dokładnie nie wiem co w takim wypadku zrobić i chętnie wysłucham innych.

Patrząc na statystyki najwięcej jest wejść pod dany temat, ale jak z działami?? hmm czekam na opinie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fraze forum forum w top 3 jest okolo 100 unikow dziennie - a fraza do najlatwiejszych nie nalezy - uwazam, ze szkoda zachodu

dokolejanie do forum kolejnych slow to tez slabiutkie rezultaty mimo top 3

no wlasnie macie jakies pomysly jak to rozegrac ?? bo w takim przypadku wejscia z niszowek stanowia 90 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym postawił na inną formę marketingu internetowego niż pozycjonowanie ;)

rozumiem, że chodzi o współprace, wymianę banerami, mailingi... czy może masz coś jeszcze w zanadrzu.

co do for ogólnotematycznych, chyba najwięcej wejść jest mimo wszystko z polecenia i z "przypadku". No i może jakieś frazy, które są w danym momencie "trendy", ale to tylko moje zdanie.

naughty.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że dobrą opcją byłoby pozycjonowanie bardziej uczęszczanych kategorii forum, jakiś "gorących" tematów/dyskusji. Wtedy by to wyglądało: grosz do grosza ;)

Ale to tylko moje lekkie propozycje, mogę się mylić... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie mówi o tematach... ;)

masz np. forum > Forum Życie > Filozofia

walisz pod frazy: filozofia, filozofia grecka, filozofia życia, filozofia człowieka

masz forum > Forum Edukacja > Matura

walisz pod frazy: matura, matura ustna, matura z polskiego, matura wymagania

...w ten sposób. To wyżej to przykłady bliskie rzeczywistości :)

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tjay99 ma w 100% rację , jednkaże można jeszcze pozycjonować poszczególne tematy , dogłębne

linkowanie jeszcze nikomu chyba nie zaszkodziło ;) Pozdrawiam

Popularność zdrowych produktów zyskuje u Polaków, przede wszystkim olej kokosowy oraz chlorek magnezu sześciowodny robią furorę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności