Skocz do zawartości

Najlepsza forma linku


PawelC

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się od dłuższego czasu jaka forma linku jest najlepsza, tworzone dynamicznie przez php odpadają bo się strona wolno indeksuje i ciężko ją zapamiętać, zostają dwie i która według Was jest lepsza czyli łatwiejsza do zapamiętania i lepsza podczas indeksowania:

1) adres.pl/slowo-kluczowe.html

2) adres.pl/slowo-kluczowe/

Czy jest to bez różnicy, oczywiście proszę wziąść pod uwagę te dwie rzeczy o których pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wy ciężcy jesteście... kolejna osoba która nie odpowiada na pytanie...

przecież wyraźnie zapytał które z PODANYCH niżej:

1) adres.pl/slowo-kluczowe.html

2) adres.pl/slowo-kluczowe/

ehh....

oczywiście proszę wziąść pod uwagę te dwie rzeczy o których pisałem.
naughty.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedział abc chodzi mi o podstrony, a nie słowo kluczowe w domenie albo subdomenie.

Dzięki abc za odpowiedź. Krótko mówiąc jest to bez różnicy :)

[...] Także i dla usera a jednocześnie i dla googla leprze jest slowo-kluczowe.domena.pl

Wyobrażasz sobie przy np 100K słów kluczowych, zrobić 100K subdomen? bo ja sobie nie wyobrażam tego w szczególności gdybym wszedł do panela ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pewności, ale wydaje mi się, że podstrony z rozszerzeniami wyglądają bardziej naturalnie a nie jak kolejny podkatalog. Użytkownicy też raczej są przyzwyczajeni do oglądania adresów z rozszerzeniem, chociaż ci nieobeznani z netem mogą w ogóle nie wiedzieć, po co są rozszerzenia ;-) Osobiście stosuję różne formy i jeszcze nie zauważyłam różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pewności, ale wydaje mi się, że podstrony z rozszerzeniami wyglądają bardziej naturalnie a nie jak kolejny podkatalog

Tutaj masz rację, że podstrona wygląda bardziej naturalnie. Co do tego co powiedziałaś o tych podkatalogach, to po dłuższej chwili zastanowienia doszedłem do wniosku, że to by wyglądało jak wygenerowane jakimś automatem, choć nie musi. Przykładowo wordpress oferuje utworzenie linku w postaci /tytuł-artykułu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności