Skocz do zawartości

Precle - cala prawda


ksiadz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no ksiądz znowu stracił w coś wiarę :D

Zobacz sobie w necie np 10 przykładowych precli, ja ostatnio zauważyłem że więcej jest niemoderowanych, dużo linków w artykułach.

Wiec moja opinia jest taka że więcej jest precli niemoderowanych, a postawionych tylko dla site.

Zaznaczam to tylko moja opinia i nikt nie musi sie z nią zgadzać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ksiądz znowu stracił w coś wiarę :D

Zobacz sobie w necie np 10 przykładowych precli, ja ostatnio zauważyłem że więcej jest niemoderowanych, dużo linków w artykułach.

Wiec moja opinia jest taka że więcej jest precli niemoderowanych, a postawionych tylko dla site.

Zaznaczam to tylko moja opinia i nikt nie musi sie z nią zgadzać. ;)

Dzięki ExPloiT - na Tobie to jak na Zawiszy ;) Support na PiO ;)

P.S. Jak myślicie jest możliwe samymi preclami zrobienie niszowych fraz np. drzwi drewniane, plyty OSB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są moderowane, są nie moderowane. Niektórzy, którzy artykuły sprzedają posiadają własne presellki gdzie jest tylko unikalna treść (czytaj wartościowe). Jak poszukasz tak masz - to moja opinia. A dużo wartościowych presell page nie ma - 90% niemoderowanych lub moderowanych w byle jaki sposób.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał tematykę precla ściśle związaną z danym keywordem to raczej tak. Ja tak kiedyś zrobiłem i na frazę niższową czyli 800K bez problemu wbiłem się w top3 :D tyle że zrobiłem precla i napisałem kilkaset zdań związanych z keywordem, później wrzuciłem je do generatora i wygenerował mi 10K artów z treścią ściśle związaną z keywordem, i w każdym arcie były 3 linki do strony pozycjonowanej. Oczywiście wszystkie arty podlinkowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jest ręczna dodawarka, ponieważ masz 100% kontroli nad tym gdzie i co dodajesz. Mion napisał dodawarke do wp i mocne linki, a jak się sprawowała to poczytaj ten temat:

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...c=44359&hl=

Według mnie może być ciekawa, choć osobiście nie testowałem jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprostsza dodwarka dziala tak:

1. Otwierasz 20 lub wiecej precli jednego typu, np. WP

2. Rejestrujesz się na nich.

3. Logujesz sie na nich z zapamietaniem loginu i hasła, przechodzisz do write. Możesz też sprawdzić, kiedy moderowane były ostatni raz i je w razie czego wywalić.

4. Dodajesz wszystkie do jednej zakładki.

W każdym z tych podpunktów coś odpadnie więc żeby zostało 20 nieraz trzeba otworzyć duużo wiecej.

Pierwszy raz to trwa, ale potem idzie jak burza. Wybierasz opcję otworz wszystkie i cała zakładka otwiera się w oknie logowania z wpisanym loginem i hasłem lub w ogóle w oknie write. Szybciej od półautomatów i masz lepszą kontrolę. Po paru dodaniach sprawdzasz te, ktore sa moderowane, czy twoje wpisy sa dodawane. Nie ma = delete z zakładki. Ja mam na razie 26 takich zakładek.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z preclami to tak jak z katalogami. Juz tylko nieliczni wyjadacze bawią sie w moderowanie. Nikt poprostu nie ma na to czasu. A katalogi i precle powoli odchodza do lamusa i to nie ze względu na jakieś mityczne opowieści o słabnącej ich sile.

Kogoś z dużym zapleczem i duzą ilością zleceń propostu nie stać na marnowanie czasu i zabawe a takie formy pozyskiwania linków. No napewno mozna podlinkować tym jakieś śmieci , ale oczywiscie nie ręcznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej z tego co obserwuje jest z całości 1/3 moderowanych, 2/3 niemoderowanych.

A najlepszą dodawarką jest zdecydowanie zestaw klawiatura + mysz.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wpisy z PP podlinkujesz to da radę. Sam wpis bez podlinkowania jest mało wartościowy.

W ogóle powinno się traktować precle nie jako katalogi, ale stronę, którą ktoś nam udostępnia. Zwykle jak robimy stronę to ją linkujemy, dlatego dostając kawałek strony powinniśmy zrobić z niego dobry użytek i też linkować, a nie liczyć na siłę samego precla, która jest znikoma.

z preclami to tak jak z katalogami. Juz tylko nieliczni wyjadacze bawią sie w moderowanie. Nikt poprostu nie ma na to czasu. A katalogi i precle powoli odchodza do lamusa i to nie ze względu na jakieś mityczne opowieści o słabnącej ich sile.

Kogoś z dużym zapleczem i duzą ilością zleceń propostu nie stać na marnowanie czasu i zabawe a takie formy pozyskiwania linków. No napewno mozna podlinkować tym jakieś śmieci , ale oczywiscie nie ręcznie :)

A kto powiedział że trzeba wszystko robić samemu? ;) Jeżeli ktoś ma dużo zleceń to tym bardziej takie rzeczy jak katalogowanie czy preclowanie powinien zlecać innym.

Mniej więcej z tego co obserwuje jest z całości 1/3 moderowanych, 2/3 niemoderowanych.

A najlepszą dodawarką jest zdecydowanie zestaw klawiatura + mysz.

Fakt, firefox i zakładki dają radę, wiem, bo trochę tych wpisów dodaje. ;)

Ps. Wszystkiego najlepszego!

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności