Skocz do zawartości

skrypt rotator linkow


Rekomendowane odpowiedzi

lutek chya cytowalem te osobe zwracaja sie do niej jestes jakis nie madry czy cos?

To jest forum, każdy może powiedzieć to co mu na sercu leży. Jeśli to Ci się nie podoba to następnym razem zwracając się do konkretnej osoby pisać PW, albo poprostu mnie olewać. Nie musisz czytać moich postów.

poza tym z twojego posta zarowno pierwszego jak drugiego nic nie wynika poza tym, ze ci sie to nie podoba nie chcesz nie czytaj i nie odpisuje

Ja Ci tylko zwróciłem uwagę. Nie podoba Ci się, nie czytaj i nie odpisuj.

jak ktos inny bedzie mial podobne pytanie nie bedzie musial pytac tylko znajdzie sobie odp. od tego tez jest to forum!

Tak, drugiego takiego co będzie pytał jak dorobić | między linkami chyba nie będzie. Masz serwis, a nie znasz htmla? Tak, htmla, nie PHP, bo wystarczyło zerknąć w kod, aby zrobić te Twoje dodatki. Będziesz potrafił złożyć skrypt rozbity w jednym wątku na kilka części? (potraktuj to jako pytanie retoryczne) EOT.

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lutek mnie sie wydaje, ze po prstu bijesz piane i usilujesz mi wmowic cos czego nie ma ... poza tym sie powtazasz. Na tym koncze bo szkoda mi zdrowia na takie glupoty jak rozmowa o ilemozna tak to nazwac z tak taka osoba jak ty.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności