Skocz do zawartości

Cena trafficu


sonin

Rekomendowane odpowiedzi

Hi,

Chciałbym zapytać - według Waszych obserwacji.

Mówiąc najprościej - w jakim kraju można najwięcej zarobić na wyświetlaniu reklam ?

Z tego co mnie się nasunęło do tej pory:

> Hiszpania

> USA

To kraje o ładnych stawkach.

Może się mylę ? Może macie jakieś inne propozycje ?

Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A obstawiasz jakiś zakres słów kluczowych, czy tak ogólnie?

Ja testowałem tylko USA, ale widzę że trzeba po sprawdzać kilka innych krajów.

A na polskie keye mam lepszy ruch z zagranicy niż z Polski ;) widać Polacy szukają :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy pytanie jest stosunkowo trafne : - ).

Szczerze powiedziawszy z głowy trudno mi powiedzieć, bo dawno już korzystałem z hiszpańskiego ruchu.

To co przytoczę może być mylne, ponieważ niestety nie mogę w cpx sprawdzić wstecz ile dokładnie było z jakiego kraju.

Ale z tego co pamiętam wg. CPX cena za klik 0,5 - 0,8 $ Hiszpania, z kolei Polska 0,02 - 0,08 $ : - ).

Liczby mogą być nie trafione dokładnie, bo jak mówię było to już z pół roku temu, niemniej jednak jedno pamiętam na 100% - różnica była kosmiczna ; ).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co pamiętam wg. CPX cena za klik 0,5 - 0,8 $ Hiszpania, z kolei Polska 0,02 - 0,08 $ : - ).

Mogę się założyć że na miernej jednocentowej (przeliczając na warunki Polskie i chodzi mi o wartosc za jeden klik) ludzie placa prawie dolara za klik ;).

W życiu w to nie uwierze.

Wszystko jest zależne od tematyki strony.

Zapewne za granicą jest o wiele lepiej ale Panowie bez przesadyzmu :yahoo:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś konkrety, czy tak po prostu Ci się wydaje.. ?

Po prostu tak mi się wydaje :). Inne osoby nie mają podobnego odczucia?

Porównaj sobie zarobki za granicą i tutaj. Może dla nich pieniądze za reklamy (Te kliki po 0.6-0.8$ ) to takie same gó**o jak dla nas po centa ale gdyby Polak miałby coś takiego zarobić i wydać w Polsce to napewno wychodzi lepiej.

W moim zamierzeniu chodziło o to.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedziałem na początku - co do konkretnych liczb pewien nie jestem.

Kończę teraz pewien projekcik, mniej więcej za dwa tygodnie będę mógł podać konkrety co do centa : - ).

Czy ktoś jeszcze ma sugestie w kwestii krajów bardziej dochodowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności