Skocz do zawartości

Jak łatwo zdobyć page rank?


Googielek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A co mają podstrony do pr ?

Np. to że PR jest rozkładany również na podstrony :) Ja przy serwisie który miał tylko stronę główną miałem PR4, po dodaniu 3 podstron PR strony głównej spadł i zyskały na tym podstrony. Zaznaczam iż po otrzymaniu PR4, dodawałem tylko linki na stronach z PR4 wzwyż.

Podstrony nie zabierają PR stronie głównej - każdy sobie rzepkę skrobie.

Podstrony mają wpływ na PR taki, że podstrona, do której prowadzą linki posiada pewną wartość, ta z kolei przekazywana jest za pomocą odnośnika na stronę główną i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez zgodze sie, ze jest to fikcja

ale zaczyna sie cos dziac chyba, by fikcja nie bylo - przynajmniej takie mam wrazenie

coraz trudniej o dlugi zielony pasek, zwlaszcza na smietnikach, ktore kiedys dostawaly 4 i wiecej linkowane wszystkim czym popadlo - teraz na PR 3 trzeba troche popracowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadne gwarancje, PR ma to do siebie ze leci na leb na szyje albo idzie w gore... Ale zawsze lepszy start z jakims PR niz z n/a :] Moja skromna opinia...

Zależy jak linkujesz, mi nie spadają nigdy strony, o które dbam.

Co do startu z PR czy bez ... bardziej bym patrzył na to jak ona jest podlinkowana :)

Popularny wpis na php devblog: mod rewrite. Ranking systemów, czyli wybierz darmowy cms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności