Skocz do zawartości

Dedyki w Ovh - najtansze


Pawka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zamówiłem wczoraj i mam nadzieje że dostanę go jutro a najpóźniej do poniedziałku...

A co ma być pod tym linkiem https://prace.ovh.pl/ ;>? Ja tu nie widze nigdzie informacji o tym ile trzeba czekać :)

masz pecha z tym czekaniem bo ja nawet zamawiając tydzien temu gdzie z góry zapowiadali "duże opóźnienia kilku dniowe" to i tak dostałem oba (XL i XXL) w ciągu 48h

obecnie z tego co ludzie piszą ZNACZNIE przyspieszyli prace i te 48h powinno być tym bardziej standardem

Myśl i bogać się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

sylverand, jeszcze 48h nie minęło więc może nie mam pecha :) Aby był do poniedziałku to będę happy ;)

Na dedyku pod zaplecze to nawet i load może być duży z uwagi na to że to i tak tylko pod systemy ;) Nikt nie potrzebuje super hiper szybkiego ładowania się stron ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem wlasnie telefon z ovn.

18-go maja oddac dedyka. 5-go byla zaksiegowana wplata.

Czyli czeka sie - 13 dni. Wszystko jak bylo przewidziane.

Zapytalem przy okazji o ten cpanel co proponuja, Pan twierdzi, ze forma nie moze miec lewego, czy tez nelegalnego cpanelu.

No nioc, ja juz oplacilem DA, dalem ciala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zamówiłem Kimsufi 12 maja i dzisiaj dzwoniła Pani i powiedziała, że przewidują realizację zamówienia na 25 maja. Dodała, że nie spodziewali się takiego zainteresowania to powiedziałem jej, że mogli nie robić tak tanio bo teraz to prawie każdego na ten najtańszy będzie stać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzwonili zamówienie z 7 maja bedzie zrealizowane 20 maja :)

Teraz to dla mnie im dluzej będą składac tym lepiej :P Bo zaplacilem za kolejny miseiac starego serwera ;)

[Edit]

Dobre, gdy powiedziałem Pani z OVH że teraz to już mi sie nie spieszy to od razu serwer dostałem 3 dni przed zapowiadaną data ;P

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, nowa oferta Ovh wręcz zwala z nóg. Szkoda jedynie, że nowe serwery są tak długo aktywowane... Chociaż jak czytam wasze wypowiedzi, że zaległości dotyczą głównie zamówień złożonych kilkanaście dni temu. A jak jest teraz? W przypadku nowych zamówień takze jest takie opóźnienie? "72 godziny- 279" w przypadku Kimsufi. Ciekawe, czy tak jest w rzeczywistości, czy może to jedynie infromacja-atrapa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze mialem farta ze swoimi dwoma kimsufi czytając obecne realne czasy czekania, bo ja mimo ze zamawialem podczas ich jakiejś awarii/przesilenia ogromem zamówień to i tak jak mowie byly po 2 dniach gotowe i oddane, hasla i loginy i ip dedyka na maila bez telefonów, zamawialem kimsufi XL i XXL gdzieś 2 tygodnie temu i wtedy tez ludzie pisali na ich forum ze czekają 7-9 dni :)

Myśl i bogać się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czekaniem nie jest zle :) mi dali wcześniej niż zapowiadali. Aktualnie mam dwa serwery więc na tym z OVH przebieram w systemach :) Wczoraj 3 razy zmieniałem system aby zobaczyć inne możliwości :)

Windows jest najlepszy :) Przynajmniej interface graficzny ma ;P

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki system wybieracie? Słyszałem, że ma to istotny wpływ na szybkość realizacji zamówienia.

Windows jest najlepszy :) Przynajmniej interface graficzny ma ;P

Linuxy przecież też mają, tylko nie domyślnie. Wystarczy zainstalować kde, gnome, fluxboxa albo Xfce + jakiś vnc i masz elegancki interfejs graficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy wartością systemu czy też serwera jest jego interfejs graficzny ? :)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lomat, no jasne że linux też ma powłokę graficzną tyle że do jej odpalenia pewnie potrzeba jakieś dodatki :) A w windowsie pulpit zdalny i poszedł :)

gielo, moją wypowiedź na temat windowsa potraktuj z przymrużeniem oka :)

Ja osobiście wybiorę debiana 4.0 wersje 32 bit z uwagi na to że jakoś najlepiej mi podchodzi :)

apt-get install i poszedł ;D Wszystko proste itp ;P

Juz nigdy nie wezmę CentOS bo w tym się połapać to tragedia ;P

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności