Skocz do zawartości

Rynek SEO w Polsce.


macwes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przejżałem 5 stron postów od mojego ostatniego i co wniosek jest prosty:

Cała dyskusja nie ma najmniejszego sensu od momentu kiedy XANN przyjął irracjonalne założenie, że czas to nie koszt.

przy takich złożeniech jakakolwiek dyskusja nie ma sensu, njamniejszego. Błędne założenie nie może doprowadzić do jakichkolwiek sensownych wniosków. Przyjmując, że czas jest darmowy to WSZYSTKO na ŚWIECIE JEST ZA DARMO :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozycjonowanie jest za darmo co wcale nie znaczy ze ktoś je zrobi za darmo

Postawie piwo za kazda fraze, czekam na zgloszenia

A co do czasu to oczywiscie ze to tez koszt, dziwne ze Xann sie przy tym tak upiera a jak wiadomo sam niczego nie swiadczy ZA DARMO

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nie zdawałem sprawy ze ci co stoją po bramach, pija wina całe dnie i noce to maj tyle kasy.

Oni zawsze maj czas ile byś nie potrzebował.

Na tak rozrzutność czasu to tylko bardzo bogaci ludzie mogą sobie chyba tylko pozwalać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca to naturalnie koszt.

Załóżmy że chce sobie zmienić uszczelkę w samochodzie, nie bardzo się na tym znam więc zajmuje mi to powiedzmy 4 godziny.

Dzieląc moje zarobki przez liczbę godzin spędzonych na pracy przed komputerem wychodzi powiedzmy teoretycznie 40zł

Zatem wymiana uszczelki kosztuje mnie 160 zł

Mechanik wymieni mi ją za 100zł.

Zatem jestem stratny 60 zł.

[edit]

literówka

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko odbieglo od tematu...

pozycjonowanie moze byc za darmo gdy:

- podepniesz sie na lewo do netu

- podepniesz sie na lewo do pradu

- ktos ukradnie sprzet i sam dowiezie do celu

- ktos wlamie sie na strony i wstawi linki

- ktos... pomyslow od groma

i na koniec zrobisz z ktosiów łochów, nie tracąc 'kosztownego' czasu ;P

 

Wiktor [goryl] Pacocha.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej czekam na kontakt do osoby ktora darmowo pozycjonuje

Ja pozycjonuje darmo moim kumplom, pesio, no nie stety, musisz szukac dalej.

SEOMAN pozycjonowanie jest za darmo jak pójdziesz dob biblioteki publicznej na komputer i będziesz sobie dodawał linki do precli.

Czas nie może być brany pod uwagę jako koszt, w takim wypadku pójście do kibla też by nas coś kosztowało bo w tym samym czasie mogę zarobić 50k, koszt to np papier przy wydruku, żeby wydrukować coś na drukareczcie trzeba kupic papier , przy malowaniu pokoju koszt to farba i pendzel , przy pozycjonowaniu nie ma kosztów bo puśćcie do darmowego stanowiska komputerowego w urzędzie miasta i wklepywanie linków do katalogów nic nie kosztuje prócz czasu.

Pozycjonowanie jest darmowe bo pozycjonera nic nie kosztuje a pozcjonerem jest kazdy kto przeczyta to forum i załapie ze trzeba dodac linka do precla ;)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycjonowanie moze byc za darmo gdy:

- podepniesz sie na lewo do netu

- podepniesz sie na lewo do pradu

- ktos ukradnie sprzet i sam dowiezie do celu

- ktos wlamie sie na strony i wstawi linki

- ktos... pomyslow od groma

To mi tu pachnie ze na forum jest zorganizowana grupa przestępców lub wręcz mafia.

Co nick to widzie bandzior ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności