Skocz do zawartości

Wczoraj na 1st dzis na 9


cojack

Rekomendowane odpowiedzi

To latanie pozycji w SERPach to element nowego algorytmu google'a. Sprawdzają jaka kolejność w SERPach najbardziej odpowiada użytkownikom (można to łatwo sprawdzić). Tak podejrzewam.

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby on wiedział o istnieniu różnych DC to nie zadawałby tego typu pytań i nie zwalał drobnych i co najważniejsze - naturalnych - zmian na PR update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po update PR mam to samo co autor tego posta. Raz stronka jest na trzecim miejscu, a raz na jedenastym. Od wczoraj wróciła na trzecią, czwartą pozycję i mam nadzieję, że już przestanie skakać. Moim zdaniem trzeba być cierpliwym.

Wojciech Zakrzewski - remonty Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zauważam po ostatnim updacie większe zmiany w pozycjach niż zazwyczaj, ale i tak wszystko jest spowodowane różnymi DC i zawsze tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa straszne roznice w DC - niektore nie sa aktualizowane juz dosc dawno widze po pozycjach i site - wogole malo ruchu jest ostatnimi czasy, zwlaszcza w tych kilku frazach, ktore monitoruje

na haslo forum regularnie skacze miedzy 6 a 3 pozycja mimo systematycznego linkowania

wyglada mi na to, ze niektore serwery im przysnely ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności