Skocz do zawartości

Scuttler - Automatyczna indeksacja stron


mkr

Rekomendowane odpowiedzi

to mialem na mysli

@Sylwin: co da Ci szybciej indeksacje strony - adder czy scuttler? no chyba, że Ty chcesz pozycjonowac frazy scuttlerem ;)

co z tego, ze dostaja bany - ja mam to gdzies. wazne zeby lista sie aktualizowala co jakis czas i zeby google przed banem na scuttla widzial moje linki

@mkr: czekamy na Twoje 'tajne' cudo - troche sie przeciaga, ale lepiej, zebys wydal dopracowany skrypt

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Leci wszystko nie tylko scuttle. I wartościowe strony potrafią teraz zniknąć. A że większość scuttle jest stawiana bez żadnej modyfikacji i pozostawiana na pastwę losu to prawdopodobieństwo bana jest duże.

Zasada działania addera i scuttler'a jest zupełnie inna i nie należy porównywać tych skryptów, ale o tym była już mowa wcześniej. Pierwszy doda kilkaset podobnych linków, drugi kilkanaście różnych każdego dnia, bez dodatkowej obsługi będzie stopniowo promować nawet najgłębsze podstrony.

@sagittariuspl - SC2 przełożony jest w czasie, priorytet mają obecnie inne projekty. Gdy tylko znajdzie się dłuższa wolna chwila zostanie ukończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... drugi kilkanaście różnych każdego dnia, bez dodatkowej obsługi będzie stopniowo promować nawet najgłębsze podstrony.
Będzie dodawać, ale nie ma w tym żadnego procesu który można by określić "promocją".

Bo tylko i wyłącznie jest to dodawanie do:

A że większość scuttle jest stawiana bez żadnej modyfikacji i pozostawiana na pastwę losu to prawdopodobieństwo bana jest duże.

Pozdrawiam

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawdza się to narzędzie? Potrzebne mi coś co przyspieszy indeksację bo mam kilka kobył w -> google web master tools i coś gugiel nawet mapy przetrawić nie może przez 3dni(o ile mapa cokolwiek pomaga w indexacji).

Darmowe gry flash online - zapraszam :) a tutaj 50 PLN zwrotu za zakład
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iguana: bardzo 'glupie' pytanie :) 20% xeon'a to wieksze obciazenie niz 50% celerona. bez porownania do procka to nie ma sensu. poza tym pytanie ile masz stron, ile linkow dziennie, itd.

// EDIT

na kimsufi + nginx + fastcgi - dziala (aczkolwiek po odpowiedniej konfiguracji serwera)

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Iguana - w hekko mam jakieś do 3% proca (nie pamiętam nazwy) - kupiłem tylko pod Scuttlera, bo mi nigdzie nie chciał działać poprawnie. Ja jestem zadowolony - do indexacji się jeszcze nadaje :)

Co do okresu testowego - po prostu SPRAWDŹ ;)

Web Systems: strony www, ecommerce, integracje, marketing internetowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem tego softu, tylko mam parę pytań:

1. Bez problemów uruchomię go na Cal lub Home ?

2. Czy na dzień dzisiejszy przy użyciu tylko scuttlera, ładnie się zaindeksują nowe podstrony ?

"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz - w obu przypadkach masz rację."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na cal.pl dziala napewno - sam tam mialem kopie.

tak, strony Ci sie zaindeksuja - ale nie licz, ze wszystkie w 5 dni. daje to kopa do indeksacji bardzo dobrego, ale ja bym nie uzywal tylko scuttlera i np. jeszcze linkuje strony z swli

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności