Skocz do zawartości

Scuttler - Automatyczna indeksacja stron


mkr

Rekomendowane odpowiedzi

[...]

TYLKO PROSZE MI DAC SZANSE!!!

Nie wiem, na ile to poważnie piszesz, ale przyznam, że na mnie zrobiłeś wrażenie.

PS.

Marek, daj szansę i 50% rabatu - z pewnością puścisz potem w świat nie jedną kopię.

;-)

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oho widze ze moj post będący uzasadnieniem mojego pomysłu został usunięty.

Napisze wiec raz jeszcze

1. Propozycja bardzo powazna

2. Skanowanie netsprinta / onetu mija sie z celem (nikt niczego tam juz nie pozycjonuje).

3. Dołożenie google.co.uk napewno trudne nie jest

4. Rabatu nie chce, moge zapłacić całość kwoty a tłumaczenie zrobić na zasadach wolontariatu

5. Ahh no bo po co kupować web-tools i dublować sie z web-tools.pl - nie widze sensu.

Pozdrowienia : )

(i jeśli można... prosze nie kasować tym razem - peerelowską cenzure chyba macie już za sobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że połowa z tego jest nic nie warta. Przydała by się opcja usuwania pressli z site 0, lub możliwości zaznaczenia tych precli ptaszkiem i masowego usunięcia, a obecnie muszę usuwać każdy pojedynczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze aukcje na allegro - webtools za 400 PLN - chętnie go kupię ja i moi koledzy z Lodnyńskiego światka SEO, bo to fantastyczne narzędzie, ostatnio przy ginesiku rozmawialiśmy... koledzy niestety nie znają angielskiego więc jak tylko się wersja angielska pojawi, bijemy drzwiami i oknami. Ah... i google.co.uk : )

Pozdrowienia z deszczowej Anglii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zainstalowany jest na wielu serwerach współdzielonych i nie było problemu z obciążeniem.

Dla ~50 witryn ( po 5 adresów dziennie w automatycznej indeksacji) zużywa mi 120 MB transferu miesiecznie.

Serwer dedykowany z kilkudziesięcioma stronami + scuttler nie ma loadu większego niż 0.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mkr: mam pytanko - po wywolaniu pliku cron.php tudziez innego odpowiedzialnego za wykonywanie ile jest dodawanych stron? czy jest np. dodawanych 10 wpisow do scuttli z kolejno wybieranych stron, czy tez dodawane sa wszystkie linki konkretnej strony?

jak to wyglada?

narobilo mi sie linkow do dodania już sporo i nie wiem ile razy mam wykonac cron'a na minutę - czy 3 czy 10 razy, żeby wszystko się dodało

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że te scuttle w większości są bezwartościowe, ale to nie wina programu. Po przefiltrowaniu z 1000 scuttli zostało mi niecałe 100.

Dość mało zapewnię skrypt nie obchodzi większości zabezpieczeń oraz nie obsługuje Scuttle Plus które są dość dobrze zaindexowane ale posiadają zabezpieczenia w stylu link aktywacyjny oraz kod obrazkowy. Scuttle w mojej dodawarce pełni inne role indexacji linków do precli oraz można także dodawać linki bezpośrednie do projektu. Średnio dodawarka dodaje do 250 scuttli ale nadal pracuje nad skutecznością. Dobry silnik OCR to podstawa nawet Otwaty Mini 60% czy kody obrazkowe z Qlweb 40% to nie problem przy dużej ilości prób ale w przypadku scuttle plus odgadywanie kodu obrazkowego wychodzi w granicach 95% gdyż jest on dość prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średnio dodawarka dodaje do 250 scuttl ale nadal pracuje nad skutecznością.
Sorewicz, że się wtrącam Panie Sorrow, ale nie Uważasz, że zachwalanie swojego produktu w czyimś topicku jest delkatnie mówiąc chamowate i nieprofesjonalne?! :) Przemyśl to sobie...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sylwin - Scuttler nie wykrywa scuttle. Posiada możliwość synchronizacji listy scuttle między użytkownikami. Na 15 sierpnia aktywnych jest 358 scuttle.

@sagittariuspl - scuttler stara się dodać linki do jak największej ilości scuttle w czasie do 30 sekund. W zależności od szybkości działania serwera na którym stoi dany katalog scuttle, może okazać się że 1 wywołanie doda 1 wpis.

Z serwerów dedykowanych OVH średnia przy dzisiejszej bazie katalogów wyszła ~7 wpisów / wywołanie. Wywołanie kilku zadań naraz nie stanowi problemu.

@Mion - Istnieje wolność wypowiedzi na forum. Jeżeli konkurencja sie reklamuje w temacie nic nie poradze, ja wole trzymać się swojego tematu. Dodawarki do qlwebów od sorrow'a swego czasu używałem i działała zadawalająco, co ciekawe jeszcze dostaje wiadomości co ~2 miesiące z potwierdzeniem dodania strony ( z przed roku ponad ). Dodawarka.info ma też inna strategię działania od scuttler'a.

@Sylwin :D

Wersja 1.0.13 rozwiązuje problem zrywania połączenia z bazą danych na hekko ( dotyczy kont przeniesionych na nowe serwery w tej firmie ). W wypadku braku informacji o wersji proszę o aktualizację ręczną ( https://scuttler.pl/download/templates.zip )

Jako, że na serwerach hekko pracuje wiele kopii, zmiana licencji po migracji na nowe serwery jest nadal darmowa.

SC^2 jeszcze w tym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności