Skocz do zawartości

Scuttler - Automatyczna indeksacja stron


mkr

Rekomendowane odpowiedzi

@mkr: nie wiem jak ty liczysz te aktywne Scuttle, ale ja mam ich tylko 185. Pozostałe albo nie działają, albo mają linki niebezpośrednie lub nofollow, albo nie da się zarejestrować (zazwyczaj wyłączona lub przez błąd skryptu), albo są duplikatami innych wpisów (zazwyczaj adresy z parametrami typu ?sort=). Część z nich też już nie działa albo jest zbanowana - w ostatnich dniach robiłem porządki to wiem.

Zrobiłem właśnie synchronizację bazy z serwerem licząc że pojawiła się nowa porcja adresów, ale nic nowego nie było.

Co się tyczy S+ - jak masz tam konto to Scuttler bez problemu dodaje już wpisy. Swego czasu rejestrowałem się ręcznie w tych gdzie był token, ale nie od wszystkich dostałem maila z linkiem aktywacyjnym, więc moja lista wymagała skurczyłaby się o jeszcze kilka adresów.

Edit: jak już piszę to proszę też o dodanie nowej opcji - możliwość hurtowego sprawdzania czy założone konta działają i usuwania tych niedziałających. Niestety czasami konta znikają, zdarza się że razem ze Scuttle :D

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 178
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzięki, już jestem prawie po zakupie - testuję 7 dniową wersję i szukam na niego miejsca

Możecie polecić jakiś tani hosting pod skrypt? Na servage.net, hostnine.com nie chce działać, w temacie widzę, ze hekko zrywa połaczenia, a szukam właśnie czegoś w tym przedziale cenowym, może webd? ;)

Mam też netarterię, ma tam ktoś zainstalowanego sc?

Ostatnio na blogu:

Tania alternatywa dla xrumera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, kupiłem hekko, śmiga aż miło.

Podpowiecie może jakie wg Was są optymalne ustawienia skryptu na ilość pobieranych adresów, dni dodawania oraz ilości wpisów?

Chciałem ostro wystartować i chyba przymulił trochę, nie zdążył dodać po 10 linków do 30 scuttli :D Jak Wy ustawiacie?

Pozdrowienia

Ostatnio na blogu:

Tania alternatywa dla xrumera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam narzędzie, działa bezproblemowo, site rośnie :)

Jedyny minus na dzisiaj to liczba scuttli, właśnie przebrnąłem przez odsiewanie całej bazy, z listy około tysiąca adresów, aktywnych i przydatnych (bez nofollow/przekierowań) pozostało jedynie 162, a pewnie z czasem ta liczba zmaleje.

Ostatnio na blogu:

Tania alternatywa dla xrumera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Scuttler działa na Cal.pl?

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń wynikia: google banuje scuttle (zwykłe farmy linków), mają niskie pr jest ich bardzo niewiele - nie lepiej dodawać wpisy do qlweb lub mini których jest więcej? Wiem, chodzi o szybszą indeksację ale scuttle - to niewiele daje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń wynikia: google banuje scuttle (zwykłe farmy linków),
Sylwin, ale z ciebie niezły marketingowiec tutaj piszesz, że scuutle nic nie dają, a sam tworzysz nową dodawarkę do tego ;) Ale wyjątkowo się z Tobą zgodzę... Czas qwelbów juzzz dawno przeminął co za tym idzie przydatności addera.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności