Skocz do zawartości

Moc precli


mmarek

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście.

Yeden chodziło mi o prawdopodobieństwo, że Twój wpis nie wpadnie do SI. :)

Uprzedzę może następny post - kto podlinkował ten ma :), ale to trzeba podlinkować w miarę mocno.

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
ale to trzeba podlinkować w miarę mocno.

ile to jest w miare mocno ??

SWL 500-2000 pkt. ???

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile to jest w miare mocno ??

No właśnie ciężko określi jednoznacznie, raz mniej raz więcej, zależy jakie linki się trafią z swl, zależy jak mocne są linki wewnętrzne itp.

Na pewno jeden link z pr6 załatwi sprawę :)

ZGORA - portal z poradnikami między innymi o webmasterstwie - szukasz porady - zajrzyj

Kobietyn - portal dla kobiet.

Webbest.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to trzeba podlinkować w miarę mocno.

Ano właśnie. Co to znaczy tak naprawdę? Linkuję wszystkie wpisy, choć gdzie mnie do fachowców zapleczem.

W Twoich preclach zero problemów i satysfakcja super. Nie wiem, czy to Twoje działanie, czy moje zabiegi, ale tak jest.

Na innych czasem koszmarnie. Więc? I moment, zaraz napiszę, które wartości są najważniejsze dla mnie w preclach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.wiek precla - 2 w małym stopniu tym się kieruję

2. domena główna/subdomena* - 7

3. rodzaj skryptu - 5

4. wielkość site - 3

5. różnorodność IP - 5 (subiektywnie)

6. różnorodność domen - 5 (subiektywnie)

7. zbieżność tematyczna określona przez występowanie słów kluczowych w preclu - 7

8. zbieżność tematyczna określona na podstawie anchorów w linkach przychodzących (BL) - 6

9. pozycja w serpach na interesujące nas frazy - 9

10. dobre linkowanie wewnętrzne - 9

11. możliwość edycji wpisów - 10

12. jeden panel zarządzający wszystkimi wpisami - ?

13. wygląd - 3

14. moderowany/niemoderowany* - dla mnie brak możliwości edycji dla autora to 0 dla precla

15. ruch na preclu - 7

16. ilość linków wychodzących (poza treścią) - 9

17. obecność (brak) SWL - ?

18. obecność (brak) reklam - istotne bardzo

19. tagi - 8, ale sądzę, że powinno być 10

20. ilość stron w indeksie głównym - 5, kieruję się tym, choć wiem, że to nie do końca zależy od właściciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. wiek precla - 0 - bo i tak nie wiem, jaki i jak stare są 301 do precla

2. domena główna/subdomena* - 9 - jesli wlasciciel precla nie ma 9,90 dla domene, może nie ma kasy na dobre hosting, backup itd

3. rodzaj skryptu - 2

5. różnorodność IP - 1 - ale nie 50 precli na jednym IP

6. różnorodność domen - 10, patrz powyszej

9. pozycja w serpach na interesujące nas frazy - 10 - ważniejsze niż cała reszta

10. dobre linkowanie wewnętrzne - 7

11. możliwość edycji wpisów - 0 - to idzie w kierunku niemoderowanego: SPAM precel - niedługo będzie w G

13. wygląd - 3

14. moderowany/niemoderowany* - 10

15. ruch na preclu - 7 - dobry precel ma ruch

16. ilość linków wychodzących (poza treścią) - 9

17. obecność (brak) SWL - 10

18. obecność (brak) reklam - 2

Inne aspekty IMHO nieważne.

PS: Ale i tak idzie na jakość a nie ilość - na ilość mamy SWL :)

Dobry wpis w dobrym preclu powinno być na TITLE w TOP10, ale proszę nie spróbować np. z "Bielizna", "pozycjonowanie" itd., ale raczej z "cos bielizna", tzn. niszowych fraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może nie będę pisał co wpływa na skuteczność precla ale co napewno nie wpływa na jego skuteczność.

3 linki w treści i więcej

każdy artykuł z wychodzącymi linkami

dziesiątki linków wychodzących i nie chodzi mi tu o systemy wymiany tylko o każdy rodzaj linku zewnętzrnego

Akceptowanie identycznych wpisów istniejących juz na dziesiątkach innych blogów

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa linków wychodzących nie wpływa kożystnie na ich jakość, do tego każdy art z kilkoma linkami zewnętrznymi nie jest naturalny mimo często unikalności ich treści. Osobiście uważam że jakość takich precli nie odbiega zwykle znacząco od ich starszych braci qlwebów.

Praktycznie to nic ich nie wyróznia prócz skryptu na jakim stoją.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze wystarczy, zeby co n-ty post byl z linkami?

jak zerkniesz na bloga MC: https://www.mattcutts.com/blog/ to w kazdym poscie jest link ;-)

Wg mnie bardziej wazna jest ilosc tematow, jakie blog pokrywa. Moga byc od lewa do prawa, w koncu to blog, ale nie 40 kategorii bo na to zaden czlowiek nie ma czasu.

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakiej przestrzeni piszesz? Ja wiem, że mam czas, przynajmniej na tego jednego bloga na którym mi zależy. Ale nie ukrywam, że bardziej śmieciowe zaplecze też będzie mi wkrótce potrzebne i dlatego uważnie śledzę to o czym piszecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności