Skocz do zawartości

Moc precli


mmarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
wg mnie ważnym czynnikiem, a wręcz najważniejszym jest procent stron stron w suplemencie, czy też może inaczej - ilość stron w indeksie głównym - 10 :)

To dla mnie najwazniejsze owszem.. Bo po co komu super stara domena, super linkowanie wewnetrzne itd jak 95% postow jest w smietniku googlaczyli nie przekazuje zadnej mocy:]

dla mnie strona dobrze oblinkowana to taka gdzie do wiekszosci podstron prowadza osobne linki;) I to wcale nie musi byc duzo ;) Ten warunek pozwala dotrzec wiekszej ilosci podstron do indeksu glownego. Nie mozna powiedzeic ze jak sie dowali 10k linkow na strone glowna to precel jest super oblinkowany. Wole by bylo po 10 linkow na kazdy post .Wtedy precel ma wartosc (dla mnie):]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

1. wiek precla - 6

2. domena główna/subdomena - 3

3. rodzaj skryptu - 4

4. wielkość site - 2

5. różnorodność IP - 3

6. różnorodność domen - 6

7. zbieżność tematyczna określona przez występowanie słów kluczowych w preclu - 5

8. zbieżność tematyczna określona na podstawie anchorów w linkach przychodzących (BL) - 8

9. pozycja w serpach na interesujące nas frazy - 7

10. dobre linkowanie wewnętrzne - 7

11. możliwość edycji wpisów - 10

12. jeden panel zarządzający wszystkimi wpisami - 10

13. wygląd - 4

14. moderowany/niemoderowany - 8

15. ruch na preclu - 5*

16. ilość linków wychodzących (poza treścią) - 8**

17. obecność (brak) SWL - 10

18. obecność (brak) reklam - 5***

19. tagi - 6

20. ilość stron w indeksie głównym - 5

21. Podlinkowanie wpisów przez właściciela - 0****

---

22. brak w spisach - 8

*czym wiekszy tym lepiej, jednak uzytkownik nie ma zadnej wiedzy na temat ruchu

**w tym zroznicowanie ilosci linkow w artykulach

***AdSense

****w bajki nie wierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

****w bajki nie wierze

Ja podlinkowuję, ale swoje, ponieważ dużo precli ginie: nie przedłuzona domeną, nie działa i nikt sie nie interesuje, zamiast precla wstawiono zwykłą stronę, zamiast precla jest parkowanie domen, są tacy co wycinają linki........

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kilka osób sie wypowiedziało w temacie, postanowiłem więc zrobić małe podsumowanie:

(wartości średnie)

1. wiek precla - 4,50

2. domena główna/subdomena* - 5,33

3. rodzaj skryptu - 4,16

4. wielkość site - 4,16

5. różnorodność IP - 3,50

6. różnorodność domen - 6,71

7. zbieżność tematyczna określona przez występowanie słów kluczowych w preclu - 6,00

8. zbieżność tematyczna określona na podstawie anchorów w linkach przychodzących (BL) - 7,42

9. pozycja w serpach na interesujące nas frazy - 8,37

10. dobre linkowanie wewnętrzne - 7,62

11. możliwość edycji wpisów - 8,16

12. jeden panel zarządzający wszystkimi wpisami - 8,50

13. wygląd - 2,55

14. moderowany/niemoderowany* - 7,80

15. ruch na preclu - 5,66

16. ilość linków wychodzących (poza treścią) - 8,14

17. obecność (brak) SWL - 8,66

18. obecność (brak) reklam - 4,33

19. tagi - 8,16

20. ilość stron w indeksie głównym - 5,75

Zapraszam kolejne osoby do przedstawienia opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko o czym piszecie jest ok, ale jeszcze jedna sprawa, ostatnio zastanawiałem się jak najskuteczniej dodawać art do precli.

Załóżmy że na mojej liście precli jest x00, ale widzę że 20 po kolei należy do jednego człowieka.

Więc ile precli wybiorę z 20? - 1 sztuką, bo jeśli się rozmyśli z różnorakich powodów to stracę tylko 1 link.,

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

A Google mówi a ja Wam zrobię psikusa i zbanuje połowę precli będzie w sumie o połowę problemów mniej do rozpatrywania :)

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mówię czy komuś ostatnio poleciały z google jakieś precle ?

Głównie mi chodzi o zadbane, moderowane i linkowane precle. Nie te pozostawione same sobie często z błędami w skryptach czy samej bazie danych

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności