Skocz do zawartości

Quicklink.pl


neon103

Rekomendowane odpowiedzi

quba, linki rotacyjne :D

Trzeba się było wcześniej zarejestrować ;) Ja założyłem tam konto gdy mieli te "30" domen i żadnego spamu nie dostałem <lol>

jez, nie można z góry zakładać że im się nie uda :D Ale fakt powinni dać więcej domen...

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

19.Wpływ na przyznawanie punktów mają:

a) liczba podstron,

:D Google Page Ranking,

c) ocena administratora,

d) liczba wychodzących linków (zewnętrznych).

No nic jeśli jest tu administrator to zapraszam na piwo ... ;)

Ty dostaniesz mniej bo cię nie lubię, a Ty więcej bo ...

Radioactive@home - nauka dla przyszłości, kotfryc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kotfryc wydaje mi się, że jednak ironizujesz nie mając podstaw. Nie jestem w żaden sposób związany z systemem, jednak wydaje mi się, że czynnik oceny administratora jest ważny. Często zdarza się, że do systemu zostaje dodana naprawde dobra strona, która mimo wszystko nie dostanie dużej ilości punktów, ze względu na swą strukturę. W tym momencie swą rolę spełnia ocena administratora. Wszystko jednak jesli objawia sie to odpowiadnio poprzez zwiekszenie jakiegos wspolczynnika lub tez pozostawienie go na poziomie równym 1. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za swl ma stac albo osoba godna zaufania (przynajmniej dla mnie) taka jak Krupek czy Xann,

albo swl ma byc fantastycznie dobry i odrazu zucac na kolana.

Jest jeszcze opcja ze po pewnim czasie wszyscy twierdza ze swl daje kopa (jak bylo z linkme)

tu jakos na razie nie ma ani osoby, ani (edit:) "rzuca" na kolana, pozostaje czekac az minie pare tygodni miesiecy - i wszyscy zgodnie napisze - jest dobry, daje kopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ty już tak Pawka się nie rzucaj lepiej :)

Zarejestrowałem się, ale katastrofa jak dla mnie. Klikam gdzieś, nie mogę znaleźć drogi powrotnej w nawigacji, wywala mnie na stronę główną, ehh

Nawet do FAQ zaglądałem żeby zobaczyć "jak to się robi"... Beta i to kiepska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za swl ma stac albo osoba godna zaufania (przynajmniej dla mnie) taka jak Krupek czy Xann,

albo swl ma byc fantastycznie dobry i odrazu zucac na kolana.

Hm to zależy kto dla kogo jest "osoba godna zaufania" ;) Dla wielu to tylko nicki z forum. A system ma być skuteczny i nie narażony na "widzi mi się" admina, bo tacy się zdarzają, którym "władza" na główkę pada (nie podam przykładów :) ). Te wszystie bajerki to jakby dodatek, który może być, ale wcale nie musi. Ma być skuteczny i to jest podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za swl ma stac albo osoba godna zaufania (przynajmniej dla mnie) taka jak Krupek czy Xann,

albo swl ma byc fantastycznie dobry i odrazu zucac na kolana.

A co gdybym to ja stal za jakims SWL-em? Jestem godny zaufania? Czy tez nie? Na jakiej podstawie mnie ocenisz skoro mnie nie znasz? Czy wedlug ciebie jedynym kryterium oceny "wartosci" jest to ze sie kogos zna? Bo ktos jest kogos kolega to juz ma byc bardziej wartosciowy?

albo swl ma byc fantastycznie dobry i odrazu zucac na kolana

no jasne moze jeszcze bedzie "krecic" ci lody na zawolanie (nawiazanie do lodow Szooka)

:]

Czy weblink,seonet, linkme,linkorn,linkuj,livelink,linkor od razu powalaly cie na kolana? Od razu to byly systemy bez skazy?

P.S

Nie jestem zwiazany z tym systemem.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaufanie jest wtedy gdy jesteśmy pewni co do drugiej osoby, jej zachowania względem innych a niestety Xann takiej postawy nie prezentuje. Nie znam Ciebie osobiście dlatego twój analfabetyzm oraz brak kultury względem innych osób dążących do celu jest jedynym znakiem, że nie stanowisz osoby godnej zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności