Skocz do zawartości

Quicklink.pl


neon103

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
zaufanie jest wtedy gdy jesteśmy pewni co do drugiej osoby, jej zachowania względem innych a niestety Xann takiej postawy nie prezentuje. Nie znam Ciebie osobiście dlatego twój analfabetyzm oraz brak kultury względem innych osób dążących do celu jest jedynym znakiem, że nie stanowisz osoby godnej zaufania.

W przeciwieństwie do Ciebie nie chowam się za nickiem którego można zmienić tylko wszystko podpisuje nikiem firmowym, wątpię zęby na forum ktoś nie wiedział kto to xann jak się nazywa jaką ma firmę i gdzie mieszka, czego nie mogę powiedzieć o Tobie jako anonimowej osobie, niestety na tym nasz dialog się kończy gdyż niebezpiecznie jest rozmawiać z nieletnimi w internecie.

Ocena zaufania do osoby po jej analfabetyzmie czy braku kultury świadczy tylko o Twoim poziomie intelektualnym. Czy wystarczy elokwętnie się wysławiać i grzecznie pisać żeby zdobyć Twoje zaufanie :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie z kolei wydaje, bez wielkiego artyzmu jezyka i glebokich mysli, ze osoby zwiazene z jakims SWL nie powinny wypowidac sie w temacie stricte dot. innego SWL - ocena niech nalezy do uzytkownikow, chociaz sciem i 3 osob boskich nie brakuje, ale nicki przynajmniej niech pozostaną. Mimo wszystko fajnie popatrzec jak PR rzadzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie lubię firmy, która zrobiła ten system i się nie dodaje i nie polecam ....jak ktoś daje 100 domen w systemie to oznacza 2 rzeczy

1 sam nie ma zaplecza

2 liczy na łatwe zaplecze od ludzi i bedzie ich dupczył na prawo i lewo

i jeszcze pkt 3

co to jest 100 domen na dzisiejsze czasy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz widocznie prowadzi taka kampanie reklamowa a ze nie przyniesie mu to wiekszych korzysci to juz jego sprawa

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Sprostowanie:

1. Firma Marcin Kordowski POSTIN nie jest właścicielem Quicklink.pl!!!

2. Właścicielem jest Emarketing Experts S. C.

3. System jest w wersji beta.

4. System linków stałych.

5. Ja jestem pomysłodawcą, twórca koncepcji, reszta należy do EE.

Dzięki za PR darmowy :)P

Wszystkie uwagi są zbierane i analizowane.

Jestem pewien że wiele osób korzystających z PIO prędzej czy później będzie klientem Q

Pozdrawiam

Jeszcze jedno info :)

W Polsce największe firmy w branży internetowej wchodzą w SEO idą dla nas dobre czasy.

Kończy się era małych firm, to jest temat, który warto rozwijać na PIO. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za PR darmowy P

Wszystkie uwagi są zbierane i analizowane.

Jestem pewien że wiele osób korzystających z PIO prędzej czy później będzie klientem Q

Czarny PR

A czy beda korzystac to sie okaze jaki bedzie SWL, konkurencja nie spi.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie warto, otrzymalem 100 linków w 2 katalogach qlweb...

Poza tym, zaczynam zastanawiac sie czy sprawdzanie poprawnosci instalacji dziala z uwagi na to ze usunąlem z plikow instalacyjnych kod odpowiedzialny za wyświetlanie linkow i instalacja "przeszła poprawne"...

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności