Skocz do zawartości

Spambot Nowy program do automatycznego dodawania linków


Spambot

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sam autor określił i tego nie ukrywa program służy do spanowania serwisów po przez rejestrację kont i zamieszczanie linków w cudzych serwisach. Wiec pytanie jakie linki w ten sposób można zamieszcza, bo IMHO tylko do równie spanowego zaplecza.

Spamu nikt nie lubi, a zwłaszcza jeśli nagle spamowany jest jego własny site. Wiec zarzenowana ofiara tego typu praktyk odczytuje adres strony z dodanego spam linka i podaje taki serwis do google spam raport jak na tacy... I tyle nam z chwały Rzymu.

Wiec czy gra jest warta świeczki ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 10 miesięcy temu...

Powstała druga wersja programiku spambot 2

Zmiany:

Znaczne przyśpieszenie programu cały kod programu został od nowa przepisany

skasowanie instalatora

dodany nowy spis katalogów z możliwością sortowania

sprawdzanie pagerank i site strony

szybki wybór projektów

zmniejszona cena do 69zł

Spambot 2 Download

Sprzedam komplet 25 programów do pozycjonowania za 69zł - szczegóły na stronie spambot.pl SEO -
wystawiam fv vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zrobić prezencik i przez cały dzień 24/h od momentu napisania tego posta będzie dostępna na stronie wersja pełna programu spambot 2

Sprzedam komplet 25 programów do pozycjonowania za 69zł - szczegóły na stronie spambot.pl SEO -
wystawiam fv vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bez możliwości dokładnego przetestowania i opisania jak to działa z jaką skutecznością trudno będzie liczyć autorowi na większą grupę chętnych do zakupów. Od 26 marca niedługo będzie miesiąc a opinii nie ma żadnej, chyba za mało osób o tym wiedziało. Zbierz listę kilku osób do testowania daj na priva znać skąd to pobrać a po jakimś czasie będzie tu wiarygodny komentarz. Jestem za tym aby to przetestować i jeśli jest to warte tych pieniędzy to polecić innym. Każde narzędzie jest przydatne jeśli korzysta się z niego umiejętnie. Nie raz zdarzają się produkty nieudane i autor winien zabiegać o opinie z takich jak to forum.

Rocky77 - ja rozumiem, że zaskoczyło Cię działanie Spambota2 i nie masz czasu napisać ile oczek skoczyły Twoje strony w górę w ciągu tego miesiąca ale daj znać jak się czujesz....no chyba, że jesteś w szoku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pierwsze wrażenie niezłe, nawigacja możliwa do skojarzenia nawet dla tak niekumatego faceta jak ja. Mam nadzieję, że kiedyś powstanie dokładny opis pomocy.

1. Spambot2 to po prostu rozbudowany KataLoger ale zabrałem się za niego i powiem krótko do ręcznego katalogowania dobra rzecz.

2. Czego brak tego co jest w KataLogerze listy wykorzystanych katalogów.

3. Ale to wszystko co bym tu napisał, ten program jest przygotowany do ręcznego katalogowania a z funkcji spamiarki żaden szanujący się pozycjoner nie będzie korzystał.

4. Najcenniejszym w tym zespole programów jest zgromadzona baza katalogów i ona jest warta tych pieniędzy nawet tylko po to aby ją posiąść.

5. W moim przypadku nie dodawał "Projektów" lecz wypełniał pierwszym wpisem wszystkie następne, ale po powtórnym ściągnięciu i uruchomieniu działa bez zastrzeżeń.

Jeśli autor poprawi działanie Spambota aby miał full opcje KataLogera a moduł spamu do wyboru dla ryzykantów to z czystym sumieniem polecam jego zakup. Były na forum posty o poszukiwaniu baz katalogów, jest w programie tyle scryptów, że o niektórych to nawet nie wiedziałem, że takie istnieją.

Mówię to bezstronnie nie dlatego, że dostałem go do testowania, jest to moja ocenia jako osoby znającej wszystkie dodawarki.

Jeśli ktoś zakupi program i poda co nie działa bo ja w rzeczystości nie znalazłem żadnej wady gotów jestem zwrócić mu pieniądze za zakup programu.

Oczywiście nie spieszcie się z reklamacjami do mnie, dokładnie czytajcie, napisałem wyraźnie "gotów jestem" co nie znaczy, że za niezadowolenie z koloru tła zwrócę kasę, oddam za to czego ja w tym programie nie znalazłem czyli za jakiś poważny błąd. Jeśli dalej ktoś ma zamiar twierdzić iż program jest słaby i poleciłem go przez co poniósł on stratę finansową to odsyłam do punktu 5 a zadowolenie rozsadzi mu pierś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności