Skocz do zawartości

Spambot Nowy program do automatycznego dodawania linków


Spambot

Rekomendowane odpowiedzi

Tego typu tematy powinny być od razu wywalane... Program przeznaczony jest do spamowania porządnych stron lub forów internetowych więc bez urazy ale to już jest chamstwo... :/

Już nie wspomnę że jest to mało etyczne...

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no nie tak całkowicie wyrzucać wszystko zależy od tego kto go używa.

napisałem poprzednio sprawdzając jak to działa jako dodawarka półautomatyczna, że jako narzędzie do pomocy w katalogowaniu uważam iż jest dobry, ma dobrą bazę katalogów

dodałem również:

3. Ale to wszystko co bym tu napisał, ten program jest przygotowany do ręcznego katalogowania a z funkcji spamiarki żaden szanujący się pozycjoner nie będzie korzystał.

Sprzedają ścigacze a nie każdy przesuwa manetkę do oporu są i tacy co jeszcze myślą.

Pisałem do autora programu, że nazwa jest porażająca no i nie wszystkie funcje winny się w nim znajdować.

Wybór należy do kupującego.

S3ntin3l napisał:

kolejny spammer.. Moim zdaniem takie programy nie są w stanie wypromować strony na wysokie pozycje, gdyż zdobywane są mało wartościowe linki

widziałem przez te kilka lat zabawy w pozycjonowanie różne bazy katalogów i uważam, że jest naprawdę niezła, proszę sprawdzić jest wiele wartościowych katalogów na pewno nie ma to żadnego porównania do bazy jaką dysponują inne dodawarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

A jak program się spisuje jako automat do dodawania do katalogów. Nie interesuje mnie śmiecenie komuś na forach, stronach, na czymkolwiek. Chciałbym ten program wykorzystać do automatycznego dodawania stron do katalogów. Jak z mieszajką opisów oraz skutecznością ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam, a pisalem nawet do autora to nie ma takiej opcji zeby spambot sam dodawal do katalogow. Sama funkcjonalnosc programu takze mnie nie zachwycila. Dawno go testowalem ale chyba nawet doszedlem do wniosku, ze syzbciej sie dodaje recznie w ff niz spambotem takze niestety odradzam korzystania z tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności