Skocz do zawartości

Oszukiwanie szukajacych konkretnych informacji


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Moja odpowiedz tyczy zamknietego postu https://www.forum.optymalizacja.com/ftopic5168.html z dzialu Pozycjonowanie i Optymalizacja - nie mogłem sie powstrzymac :)

----------------------------------------

Jak na Twoja stronke to powinieneś się cieszyć, że jesteś na 11 miejscu na dosyć lukratywne słowo jakim jest fraza "praca". Poza tym niewiele ta strona ma wspólnego z pracą i jak można się domyślić służy tylko i wyłącznie do nabijania tobie punktów w programach partnerskich Beeee Feeee...

:evil:

Za przeproszeniem do piachu z takimi "serwisami" oszukującymi szukających serwisów odpowiadających na zadane kryteria wyszukiwania w tym wypadku o pracy. Jak już to "zarabianie przez internet" . Takie jest moje zdanie na ten temat choć to nie ten dział forum.

;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był i wyżej, ale chyba coś linkory i inne dziadostwa zawiodły, ale to hasło nie jest takie straszne jak wygląda, jest się dość łatwo wbić do dziesiątki. Zarabianie to chyba wynik pracy, tak że do tego przyczepić się raczej cięzko.

Ciekawe jest tylko ilu ludzi nabił w butelkę na wymianie linkami ze swoimi aliasami z wysokim PR, teraz w dziale wymiany linków proponuje tylko jeden alias, a było tego więcej (nawet maila znalazłem z propozycją wymiany, 4 aliasy w tym jeden z PR5).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności