Skocz do zawartości

Revisit-after ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

ja mysle ze zaawansowane roboty (yahoo, google, msn) wogóle ignoruja revisit-after, czestotliwosc odwiedzin robota zalezy od kilku czynników a przede wszystkim od:

- liczby linków przychodzacych

- zmian contentu

ja usunalem revisit-after z mojej strony i nie ma zadnej - absolutnie zadnej roznicy ;)

zreszta z zalozenia - czym robot czesciej lata tym lepsza szukajaka bo sa w niej zaindeksowane najswiezsze informacje (np indeksowane z newsów onetu i innych serwisów) wiec jakby onet sobie dal revisit after 5 days bez sensu byloby zeby robot posluchal,

a szukajka idealna bylaby taka zeby robot odwiedzal strone co ulamek sekundy - info bylyby w google w czasie rzeczywistym - tylko nie daloby sie juz na taka strone wejsc bo by zjadl caly transfer ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im szybsze zmiany contentu tym częstsze odwiedziny - piszesz - po czym jednak robociki obliczają częstotliwość odwiedzin skoro nie wiedzą, że content się zmienia, bo rzadko tam zaglądają. Trochę to takie błędne koło, z którego jednak da się wyjść tylko po upływie znacznego czasu i systematyczności w zmianie contentu. Mam rację?

Wino - to co lubimy najbardziej, a tu opakowania na butelkę 0.75l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

swojego czasu używałem dziwnych znaczników jak keyphrases, revisit after content langue, abstract.

Uważam że są to zbędne znaczniki dla wyszukiwarki Google.

Uważam nawet że czym mniej zbędnych znaków tym lepiej.

Każdy znaczek jest coś warty i chyba szkoda go marnować na takie znaczki.

Mam revisit codziennie tak czy tak - i nie muszę mieć żadnego takiego metatagu.

A jak widze metatagi typu meta autorr - i w nim keywordsy to mnietelepie że ktoś jest jeszcze taki co to robi,

Onet na to się chyba jeszcze łyka ale generalnie ryzyko dostania bana jest zbyt duże względem jakości którą można osiągnać takimi metaznacznikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ja daje revisit -1 i robot wogole nie wychodzi z mojej strony...

Kurna chata, to dlatego u mnie tak rzadko bywa :evil:

;)

;)

moim zdaniem nic nie daje ten tag. Na stronie o stalej zawartosci robot wpada co 2 - 3 dni. Zrobilem pare razy (okolo 10) zmianę pewnych elementów na stronie i kopia w google zmieniala sie po 2-3 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadziłem testy z metatagiem modified i na to wyszukiwarki zwracają uwagę (nawet Google). Gdy znacznik ten nie był aktualizowany wyszukiwarki nie wchodziły ponownie na witryne, a gdy napisałem skrypt który dynamicznie aktualizuje ten tag przy każdym wejściu, witryna była codziennie odwiedzana i codziennie cacheowana o tych samych porach (przez 2 miesiące codziennie o 1am).

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

po raz kolejny podam link, z ktorego dowiecie sie ze to totalny mit.

https://www.seoconsultants.com/meta-tags/re...visit-after.asp

The revisit-after META tag is not supported by any major search engines, it never was supported and probably never will be. It was developed for, and supported by, Vancouver Webpages and their local search engine searchBC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności