Skocz do zawartości

Czy Google zwraca uwagę na style ?


piterkoler

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, to nie zwraca na to uwagi.

markes01: wygląd po nic, ale za pomocą CSS można ukryć tekst etc.

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie to po co pchacie anchory w <b>, <h1>, <h2>

Ja myśle, że zwaraca uwage na niektóre elementy jak podane wyżej tagi i np,. kolory linka w kolorze tła ;p

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie to po co pchacie anchory w <b>, <h1>, <h2>

Ja myśle, że zwaraca uwage na niektóre elementy jak podane wyżej tagi i np,. kolory linka w kolorze tła ;p

A co ma b i hx do css? Robot czyta html i sam sobie ustalił które tagi co dają, o CSS nic nie wiem, chociaż faktycznie powinien czytać informacje o tle i podobne.

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo Google może i nie zwraca uwagi, konkurencja zwraca i choć zapiera się, że nigdy nie skorzystała ze spam raportu, to raporciki lecą... chyba że to strona gdzie konkurencją są osoby uważające pozycjonowanie jako naturalny proces ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że czasami G może zwracać uwagę na css, weźcie pod uwagę, że w ten sposób można było wyśledzić i zdegradować większość katalogów postawionych na skrypcie qlWeb :)

Internetowa galeria fotografii turystycznej z różnych zakątków Polski

Tanie telefony komórkowe w sklepie Orange

Dziel się z innymi ciekawymi informacjami internetowymi za pośrednictwem serwisu społecznościowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu zaznaczę, że nie jestem znawcą tematu więc mogę się mylić, ale to co zapisałem w style.css google naniosło na kopię mojej strony. Bez odczytania informacji w pliku .css taka zmiana nie mogłaby być możliwa.

Poniżej kilka linków:

https://blog.shpyo.net/?newsID=16

https://www.searchenginejournal.com/does-go...css-files/2503/

O Yahoo: https://www.marciahoo.com/archives/2006/05/...hing-css-files/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google nie zapisuje u siebie arkuszy stylów CSS. Wszystko co robi to dokłada znacznik <base href> do wyświetlanej kopii strony, i w ten sposób wszystkie adresy (włączając adresy plików CSS) nadal wskazują na oryginalny serwer. Ot i cała zagadka :D

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google nie zapisuje u siebie arkuszy stylów CSS. Wszystko co robi to dokłada znacznik <base href> do wyświetlanej kopii strony, i w ten sposób wszystkie adresy (włączając adresy plików CSS) nadal wskazują na oryginalny serwer. Ot i cała zagadka :D

Przeczytaj pierwszy post i zrozumiesz, że zagadki nie rozwiązałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności