Skocz do zawartości

TPSA, NEOSTRADA - rozwiazanie umowy - help


hooli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako że nigdy nie mialem do czynienia osobiscie z Neostrada (na szczescie), pytam Was, moze ktos sie orientuje. Mam taki oto problem:

Moja ciocia, ktora rok temu zalozyla sobie neostrade (bodajze najtanszy abonament, najmniejsze lacze itp.). Jako, ze kobieta, jako ze starsza, jako ze duzo nie korzystala = ta oferta w cenie ~20 PLN miesiecznie byla dla niej wrecz idealna. Umowe podpisala rok temu, jednak z czasem za nesotrade zaczely przychodzic rozne dziwne rachunki, raz 40 zł, potem 50, a dzisiaj prawie ~100 zł, mimo ze nie korzystala juz z neostrady ponad 1.5 miesiaca (nie nabijała zadnych dodatkowych sygnałow).

Umowa byla taka, z tego co zrozumialem, ze: przez 6 miesiecy placi 20 zł, i ma dostep caly dzien, czy tam 10 GB? Po 6 miesiacach placi 20 zł i w tych 20 zł ma 10 godzin miesiecznie + ewentualne to co nabije. Jako ze nie nabijała nic ostatnio, jak to mozliwe, ze takie rachunki przychodza?

Czy TPS'a mogla zmienic umowe? Gdyby tak bylo, to musieliby wyslac nową umowe i trzeba byloby ją podpisac? A nic takiego nie mialo miejsca. Ciocia oczywiscie wyslala REZYGNACJE z uslugi, ale miesiac i tak bedzie trzeba czekac, wiec kolejna 100 jak nie wiecej do zaplacenia.

Jutro jade do TPS'y zrobic mała jazde, fajnie by bylo jakby mial jeszcze jakies argumenty. A moze to ja jestem w bledzie, i zrobili to zgodnie z prawem? Pewnie wszystkiego sie nie dowiem, bo nie jestem abonementem, a nie mam zadnego pelnomocnictwa...

Jesli ktos moze pomoc, to bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze to ja jestem w bledzie, i zrobili to zgodnie z prawem?

na 100% zgodnie z prawem, co najwyżej nieetycznie - ale z tym róznie bywa - co do zmiany w umowie/regulaminie - to wcale nie musieli przysylac nowej do podpisania - wystarczyło zmienić - przysłać info o zmianie (moze ciocia nawet tego nie przeczytala) i po 30 dniach jak nie sprzeciwila sie to weszlo w zycie.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jestem pewien czy tak jest. breja - masz na to jakieś dowodu lub jakieś z tym doświadczenie? Bo właśnie cały czas się zastanawiam nad netem w Ere tym na linii TP na 2 lata, ale mam się przeprowadzić i trochę lipa by była jakbym później nie miał tam linii TP lub nie mógł mieć 6mb, a płacić musiał.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności