Skocz do zawartości

[prywata] Jaki program antywirusowy polecacie?


Wojciech Łuczak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Szczerze mówiąc jeszcze nie spotkałem wira który by mnie zmusił do przeinstalowania windy a siedzę w tym od win 3,0. No tak ale w tedy miałem net przez CB-radio :). Problem polega na tym że nie zawsze jest czas żeby u kogoś w domu siedzieć pół dnia i ryć w rejestrach przeglądać logi itp, przecież wódeczka w lodówce się chłodzi a grill dymi na balkonie hehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmi jaka jest procedura szybkiego usunięcia szkodników na obcym kompie ?

Czasem mozna kombinowac recznie usunac ścierwa. ale to żmudna robota, najpierw trzeba im odciąć dostęp do aplikacji, przekopać rejestr, znaleźć odpowiednie pliki...a najczęściej i tak nic z tego nie wychodzi :)

Podstawa to system na jednej partycji. Format w pol godziny i znajomi maja fan z ukladania na nowo pulpitowych ikonek xD

Nie można mieć wszystkiego, ale... WSZYSTKO można osiągnąć.

Z nami jest to jeszcze łatwiejsze - RANKING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam trochę z innej beczki. Często znajomi proszą mnie o sprawdzenie kompa i usunięcie wirusów nieraz mają już jakieś antyviry które nie dały rady. Ciężko tak na szybko instalować im nowy soft do tego płatny wiadomo każdy się czai. Pytanie brzmi jaka jest procedura szybkiego usunięcia szkodników na obcym kompie ? (jakieś programy portable? bo onlainowe też maja problemy)DO porządnych zabezpieczeń będę ich przekonywał ale to trwa :rolleyes:

Zawsze znajdzie się jakiś wirus którego się nie da usunąć. Obecnie dusyki mają spore pojemności więc chyba nie szkoda jest wygospodarować 1GB miejsca na dysku by tam zżucić świerzą instalkę z zainstalowanymi sterownikami i w razie problemów przywrócić z tamtąd system.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odświeżę temat :)

Kończy mi się licencja Kasperskiego. Zastanawiam się czy przedłużyć czy wybrać coś innego, może NOD32 jak padały wcześniej sugestie? We wcześniejszej wersji Kasperskiego miałem taką opcję, że się wyświetlała zajawka z mailami jakie miały przyjść na Outlooka. Klikałem co chcę ściągnąć a resztę odrzucałem. W wersji jaką używam obecnie takiej opcji nie miałem lub nie umiałem jej skonfigurować.

Oprócz samej ochrony kompa zależy mi na takiej funkcji ponieważ łatwo odsiać g...no i nie mulić łączy ściąganiem spamu.

Będę wdzięczny za podpowiedzi :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego jaki virus masz .?Ogólnie ja tez polecam kis na allegro za 30,40 zł kupisz na rok

Ja pół roku temu miałem jakiegoś wirusa który najpierw zwalniał kompa przez 3 dni az w koncu sie zawiesił ,działała tylko przegladarka i to wolno a każda próba sciągnięcia jakiegoś antywirusa była blokowana jakoś. Nie dał rady kasper ,norton ,nod żadne nie wykryły tego wirusa dopiero po wpisaniu jego nazwy znalazłem strone z jakims prywatnym narzędziem antywirusowym ,zabuliłem 20$ sciągnełem na pendrive ,po kilku godzinach udało mi sie go zainstalowac i usunoł ten wirus .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem przedwczoraj darmową (30 dniową) wersję NOD32. jak na razie jest oki, nie muli :P Pod tym względem jest chyba lepszy od Kasperskiego. Ale brakuje mi wciąż funkcji podglądu poczty przed ściągnięciem do Outlooka...

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności