Skocz do zawartości

URL w Title


Zarobek

Rekomendowane odpowiedzi

Podnosi, jeśli w url'u znajduje się słowo kluczowe, co jest dość częste ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że Onet wpakował url do tittle, gdyż mają bardzo popularny adres. Nie raz się z tym spotykałem, że zamiast do paska url wpisywać adres to ludzie wpisują w okienko Google: www.onet.pl. Jednak jak nie masz bardzo znanego adresu to myślę, że tylko pogorszy sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że nie ma sensu, większość pozycjonowania onetu to pozycjonowanie przez ludzi w większości nieświadomie.

Onet to portal różnotematyczny i nie ma sensu aby dla jednej frazy kombinowali z title strony głównej.

Dla nich ważne są słowa kluczowe:

wiadomości - 1 miejsce

fotki - top10

blogi - top10

blog - top10

+ tysiące innych

+ miliony przypadkowych wejść z katalog.onet.pl typu (wózki widłowe świdnica)

Sens ma np. pozycjonowanie na słowo kluczowe (nazwę Twojej firmy-człon adresu url), w przypadku gdy jest bardzo dużo firm o tej samej nazwie co może Ci przynieść sporo ruchu na stronie.

reklama - ulotki, plakaty, wizytówki

Tanie kredyty przez internet - kredyty mieszkaniowe, kredyty gotówkowe oraz samochodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności