Skocz do zawartości

Czy wzajemna wymiana linków między stronami ma sens?


qiqqq

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jak w temacie. Czy wymiana linków między stronami ma sens? Czytałem trochę o budowaniu zaplecza i praktycznie w każdym poradniku na ten temat było napisane żeby nie linkować nawzajem do stron z zaplecza. Ale mimo wszytko istnieje dział na forum do wymiany linków między stronami. W takim razie jak to jest? Czy jeżeli strony linkują do siebie wzajemnie to page rank jest przekazywany nawzajem, czy też nie?

notebooki - wszystko o notebookach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorzucę się do pytania. Mają dwie strony czy jest sens linkowac ze strony B do strony A norlnie anchor tekstem a ze strony A do B z parametrem nofollow biorąc pod uwagę że zależy mi tylko na wzmocnieniu strony A? (chodzi o wymianę linków z innymi serwisami którym nie zależy na pozycji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część osób sądzi, że wzajemna wymiana pomiędzy stronami tematycznymi ma sens. Wiadomo jednak, że najlepiej mieć link tylko w jedną stronę by nie było podejrzenia o sztuczne linkowanie. Wymianę linków można zrobić np. poprzez linkowanie z domeny A do kogoś, a ten ktoś do Twojej domeny B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten dział do wymiany linków to polega na tym, żeby robić tak:

1 osoba ma stronę A, 2 osoba ma strony C i D. 1 osoba daje link A -> C, a druga D -> A i tym samym nie ma wzajemnego linkowania :)

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepsko to wychodzi przy linkowaniu subdomen w obrebie jednej domeny. Inaczej raczej jest ok tak samo jak linkowanie z tego samego IP i innych mitach o ktorych tutaj pisza ;)

mam polinkowane domeny miedzy soba w obrebie jednej tematyki i nie tylko i jakos nie widze zadnych blubrow z tym zwiazanych. A dodam ze 90% z tego samego ip nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności