Skocz do zawartości

Poyzcjonowanie strony gsm


damiano

Rekomendowane odpowiedzi

ale sądzę że to grubo większe ilości.

podane 1000-1100 to średnia liczba dziennych wyświetleń na hasło dzwonki polifoniczne w googlu ( tylko dla jezyla pl, lokalizacja pl i tylko na google ( bez treści i sieci wyszukiwarek ) i nie chce być inaczej

Są to wyświetlenia na dokładnie to hasło, a nie hasłą typu "tanie dzownki polifoniczne", "dzwonki polifoniczne nokia" etc

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

zresztą przy CTR 4% i cenie za wejście na poziomie 0,05 PLN tygodniowy koszt takiego badania to 20 PLN, więc kazdy takie badanie moze przeprowadzić :D

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Coby liczyć na okrągłych: ctr 4%, emisja 2000x/24h. 80 transakcji na dobę. Jaki jest czas zwrotu inwestycji - autor wątku chciałby zlecić pozycjonowanie, więc pewnie liczy się z kosztami wprowadzenia do top i utrzymania pozycji... dlatego nadal twierdzę, że te zawody są dla samych zawodów - przy wymagającej konkurencji, ale - podobnie jak Szy - nie mam żadnych doświadczeń w tej branży i opieram się wyłącznie na znanych mi liczbach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autor wątku chciałby zlecić pozycjonowanie, więc pewnie liczy się z kosztami wprowadzenia do top i utrzymania pozycji... dlatego nadal twierdzę, że te zawody są dla samych zawodów

Poniekąd racja. chcąc zlecić tą usługę "na zewnątrz" nie ma realnych widoków na zyski, ale wykonując ją samodzielnie, mając odpowiednią wiedzę i zaplecze można troszkę "dorobić"

Logiczne jest, że zakłądając taki sam nakład pracy nad pozycjonowaniem pod "dzwonki" dla siebie jak i dla klienta i uznając koszty wejścia za minimalne ( content dostarczany przez wapser, wapacz; prosta stronka) nie ma żadnych zalet robienia tego dla klienta :D, a jedynie dla siebie

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się że można robić dla siebie, z drugiej zaś strony jest milion ciekawszych możliwości jakie ma pozycjoner chcący robić coś dla siebie i zapewne dużo więcej zarobi.

tak ja można postawić szablonowego wapstero wapacza tak można postawić sklepy internetowe i sprzedawać.

I zapewne nie jeden by się tym zajoł ale skąd czas na obsługę sklepów.

Nie raz się zastanawiałem nad założeniem serii sklepów, lecz zrobienie tego wymagałoby canajmniej 5-8 osób a nawet około 10-12 bowiem wchodząc w coś w necie nie można zakładać detalu odrazu należy wejść na głebokie wody.

Nie jeden sklep a 20, nie 1 branża i 20 sklepów a 3 branże i 60 sklepów.

Wtedy też jest to sens - wydasz ale i zarobisz - dlaczego nie stracisz, bo musiałbyś być wyjątkowym pechowcem aby wstrzelić się w 3 pechowe nie dochodowe branże. Pozatym na każdym z 20 sklepów masz jedną baze i zmieniasz tylko layouty zmieniasz grafę osobę sprzedającą promujesz się wzajmenie - sprzedajesz więcej dostajesz lepsze ceny - lepsze ceny jeszcze większa sprzedaż i zysk - ZYSK daje możliwość rozwoju - rozwój to przebicie i możliwość blokowania rynku konkurencji - tj. sklepy zarabiają to robisz następne 50 sklepów bo co to jest kupić 50 domen kilka serwerów jeden mega serwer pod baze.

Problem napotkałem w tym tylko 1 - lludzie - nie widziałem na swoje drodzę ludzi którzy równie chętnie wyładowali by kasiore jak ja, którzy lubią robić coś na masową skale - którzy nastawiając się na zysk są świadomi kosztów.

Jak w każdym biznesie są tacy co żałują kasy na inwestycje i zarabiają do czasu kiedy nie pojawi się ktoś kto wyłoży kase - kto nie będzie płakał nad banem.

BO powiedzmy sobie jasno - gdybym ja prowadził sklep czy inny pozycjoner to nie płakałby nad banem stratą domeny - pozycjonowałby w zapasie.

Jasno należy powiedzieć spam be lecz spam się opłaca.

Na stronach klientów nie musimy spamować bo pozycjonujemy im jedną domenkę lecz gdybyśmy pozycjonowali dla siebie 100 domenek to spam nam nie bylby obcy, luiczyłby się ruch i zyski a to jest wstanie wygenerować tylko spam.

A spam kosztuje - 75 zł 1 domena - zanim ją znajdą to sklep już zarobi 500 :-) albo i 1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Branża logosowa miała swoje szczyty rok , 2 lata temu. Teraz ledwo wychodzę na swoje. Coraz więcej serwisów sprzedaje polifonie i gry za 2zeta co jest kompletnie nieopłacalne dla partnerów. Konkurencja coraz większa więc tort rozkłada się na więcej kawałków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeden sklep a 20, nie 1 branża i 20 sklepów a 3 branże i 60 sklepów.

moim zdaniem to klasyczny błąd , mydło szydło i powidło to raz a dwa jeżeli zajmujesz sie kilkoma różnymi rzeczami to nie potrafisz sie skupić na jednej i w rezultacie wszystkie razem traktujesz po łebkach , najzdrowiej traktują to w stanach gdzie jest coś takiego jak nacisk na specjalizacje, a u nas jak to u nas każdy zna sie na wszystkim czyli dokładnie na niczym i niestety jest jak jest, nie daja innym zarobić bo sami znaja sie najlepiej na rzeczy 8)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beerbant nie zrozumiałeś mnie - nie 1 osoba a 10 osób winno się zajmować - i handel wieloma art. nie powoduje zmiany branży.

Uznaj za spejalizacji e-commerce bo chyba tego też nie zrozumiałeś.

E-commerce to handel elektroniczny a to już specjalizacja w branży IT, a to że sprzedajesz 60 różnych produktów nie powoduje rozczepienia specjalizacji. Znam kilka firm które poważnie podchodzą do e-commerce i mają własnie po 60 branż, zatrudniają od 50 do 100 osób które tylko pakują, 20 innych zajmuje się sprawami papierkowymi.

Więc tutaj musi myć menadżer i ludzie, a to nie jest znajomość się na wszystkim jak napisałeś tylko zrobienie czegoś właśnie naprawdę dobrze.

Pamiętaj że tylko tak duża sieć, z dużym asortymentem może łatwije sobie poradzić z reklamacjami, marketingiem, sprzedaża rabatami niż 1 sklepik.

Bedę się upierał że lepiej jest robić e-commerce na masową skalej niż otwierać jeden sklepik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000-1100 to średnia liczba dziennych wyświetleń na hasło dzwonki polifoniczne w googlu

No i od tego trzeba odliczyc ~300 dziennie, ktore sa zapytaniami wlascicieli setek stron dzwonkowych.

Wedlug mnie to jest podobna konkurencja dla sportu jak z haslem "hosting" (w google.pl). Raczej gra nie warta swieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co ja powiem, jakieś 10 postów temu napisałem że to miejsce jest złe do pogaduszek, jak pamiętam winno się to przenieść lub dać linka, fakt sam się rozgadałem skoo nikt nie zareagował.

Ale ostatnio nawet ja starałem się sprostać wymaganią regulaminu.

Teraz tylko pytanie warto czy nie warto, regulamin na wszystkie wątki w dziale ogłoszeń czy tylko wybrane.

Ot tak taki mój mały pogląd na fakty.

Wątek fajny więc warto go przenieść :-) coby nie uczyć znowu pogaduch w dziale ogłoszeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kilka firm które poważnie podchodzą do e-commerce i mają własnie po 60 branż, zatrudniają od 50 do 100 osób które tylko pakują, 20 innych zajmuje się sprawami papierkowymi.

Hmmm ale chyba nie powiesz, że jest jedna osoba która zna sie na wszystkich 60 branżach ?

o to mi chodziło właśnie że przy takiej dużej sieci musza być ci którzy sie znają na :

1. programowaniu

2. pakowaniu

3. marketingu

4. reklamie

5. sprzedaży

6. księgowości

7. i na towarze

i tylko o to mi chodziło w specjalizacji, bo ja np. nie wyobrażam sobie aby jedna osoba potrafiła udzielic wyczerpujących informacji o towarach z 60 branż

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja można postawić szablonowego wapstero wapacza tak można postawić sklepy internetowe

no cóż różnice w barierach wejścia ogromne więc porównywać chyba nie bardzo można

gdybym ja prowadził sklep czy inny pozycjoner to nie płakałby nad banem stratą domeny - pozycjonowałby w zapasie.

chyba jest Ci zupłnie obce pojęcie budowania marki, jeżeli twierdzisz, że poważny sklep chcąc być znany i uznany moze sobie pozwolić na ciągłe zmienianie domen

i handel wieloma art. nie powoduje zmiany branży.

a to ciekawe bardzo

Ale ogólnie to sklep to nie takie proste, to nie tylko strona, kilka osób i spozycjonowanie

Musisz mieć po pierwsze: dobry towar, dobrego i taniego dostawcę, dobrą logistykę,bezpieczne transakcję i wiele wiele innych czynników. Dobrze jest też mieć trochę pojęcia o danej branży.

Czyli podlegasz praktycznie tym samym prawom rynku co normalny sklep

więc:

Nie raz się zastanawiałem nad założeniem serii sklepów

chyba dlatego to wszystko pozostało w sferze zastanawiania się :D

A co do

No i od tego trzeba odliczyc ~300 dziennie, ktore sa zapytaniami wlascicieli setek stron dzwonkowych.

to fakt, jakoś o nich zapomniałem ;)

Raczej gra nie warta swieczki.

im wiecej tak bedzie myślało tym lepiej ;)

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt, jakoś o nich zapomniałem

To sie tyczy kazdej frazy, ale wydaje mi sie ze jezeli chodzi o dzwonki to takich zapoytan jest naprawde sporo....

im wiecej tak bedzie myślało tym lepiej

Jezeli chodzi o hosting to konkurencja jest chora, a jak bylem na pierwszym miejscu w swiatowych i polskich wynikach to mialem kolo 200 wizyt dziennie, wiec dlatego twierdze, ze w tym przypadku to jest gra nie warta swieczki. Za taka ilosc pracy i linkow mozna pozycjonowac duzo bardziej dochodowy serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności