Skocz do zawartości

SynGen v 1.0 - darmowe narzędzie


milkus

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio część z Was pyta mnie na PW kiedy SynGen będzie działał. Tłumaczę, że sam skrypt działa dalej, tylko zostały mi narzucone limity przez administratora serwera, ponieważ ponoć zużywam za dużo zasobów.

Chciałem się dowiedzieć, czy dużo osób z tego narzędzia korzysta (nie instalowałem statystyk więc nie wiem). Jeśli tak to przeniosę stronę na inny serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'hahihac_milkus'@'localhost' (using password: YES) in /home/milkus01/domains/hahiha.com/public_html/seo/syngen.php on line 78

Access denied for user 'hahihac_milkus'@'localhost' (using password: YES)

lub

Internal server error

Jeszcze mi sie nie udalo skorzystac poza wyjatkiem na samym poczatku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi sie nie udalo skorzystac poza wyjatkiem na samym poczatku...

Jak już wspominałem, administrator serwera ograniczył mi ilość jednocześnie wykonywanych operacji - stąd wynikają te błędy. Narzędzie wkrótce przeniosę na serwery OVH, więc powinno działać bez zarzutu. Najpierw jednak muszę zrealizować zaległe zlecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona nie działa :/

popieram niestety:(

[edyta]

udało się wejść, ale niestety błąd jak wyżej:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'hahihac_milkus'@'localhost' (using password: YES) in /home/milkus01/domains/hahiha.com/public_html/seo/syngen.php on line 78

Access denied for user 'hahihac_milkus'@'localhost' (using password: YES)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ prosicie mnie abym udostępnił skrypt, więc udostępniam :

Pobierz SynGen V 1.0

Wszystkie informacje odnośnie instalacji znajdziecie w pliku CZYTAJ_TO.txt

Ponieważ niektórzy z Was proponowali umieszczenie linków w zamian za skrypt, to linki te znajdziecie w pliku TXT. Jednakże nie wymagam ich zamieszczania, a jeśli już ktoś to zrobi to serdecznie dziękuję.

E: Aha gdyby coś nie działało to piszcie - robi się późno i wszystko przygotowałem na szybkiego, więc i o pomyłki nie trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności