Skocz do zawartości

Adsene oszukuje?


Mlodyy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie twierdzę że młody ma rację bo nie ma w 100% ale dziwi mnie oburzenie na forum. Jak użytkownicy robią sobie tutaj z czyjejś ciężkiej pracy swoje śmierdzące śmietniki do pozycjonowania to połowa ludzi na forum się zapiera rękami i nogami, żeby udowodnić że kradnąc cudzą własność mają rację no i jeszcze to normalne "bo jak by pozycjonowali" :angry:

Teraz wszyscy tacy święci, normalnie beatyfikacja za życia a jak trzeba to się bierze kontent skąd popadnie :P Potem jak autor się upomni o swoje to połowa forum się zastanawia "czy to na pewno jego" druga połowa proponuje, żeby olać bo i tak nie pójdzie do sądu a jeszcze inni pieprzą o akcjach odwetowych i udowadniają że zrzynając strony robią komuś przysługę. W dodatku tutaj mamy pewnie dzieciaka który ma prawo być młody i głupi a nie firmy za które są odpowiedzialni dorośli ludzie. Czekałem na głosy osób które wezmą młodego w obronę, bo "przecież to wielka korporacja", "jakby zarabiał?", "a google i tak zyskuje na tym że ich ktoś okrada". Chyba obrońcy własności rozumianej jako: co moje to moje, a co twoje to też moje zaspali albo nie korzystają z adsensa, a szkoda bo byłby ciekawy topic :P

google oszukuje i jest to powszechnie znanym faktem.

Jeśli nie ma dowodów to może być to jedynie powszechnie opowiadaną bajką.

ale takie prawo monopolisty

Jakiego monopolisty? W dziedzinie czego? Skoro google tak oszukuje to zmień sobie na onet kontekst albo cokolwiek innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google oszukuje i jest to powszechnie znanym faktem.

Jeśli nie ma dowodów to może być to jedynie powszechnie opowiadaną bajką.

A jesteś w stanie udowodnić swoją tezę?

Ja nie znam dowodów na to, że "adsense nie oszukuje", a chętnie je poznam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

google oszukuje i jest to powszechnie znanym faktem.

Jeśli nie ma dowodów to może być to jedynie powszechnie opowiadaną bajką.

A jesteś w stanie udowodnić swoją tezę?

Ja nie znam dowodów na to, że "adsense nie oszukuje", a chętnie je poznam.

A od kiedy istnieje domniemanie winy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy w stosunkach biznesowych istnieje domniemanie niewinności?

Jest umowa między dwoma podmiotami i tam powinno być wszystko opisane. Masz umowę z google?

Polskie systemy są pod tym względem uczciwe. Podpisują umowę i ustalają podział stawki za klik. Masz umowę i możesz się na nią powołać. Z google niestety nie, wystarczy poczytać komentarze na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesteś w stanie udowodnić swoją tezę?

Ja nie znam dowodów na to, że "adsense nie oszukuje", a chętnie je poznam.

Nie da się tego zrobić z logicznego punktu widzenia bo, żeby stwierdzić, że oszukuje wystarczyłoby jedno oszustwo a nie masz dostępu do wszystkich dziesiątek tysięcy kont. Nie twierdzę, że oszukuje, nie upieram się też że nie oszukuje. To zależy od tego, czy ludzi / firmy traktujesz 'domyślnie' jako oszustów czy domyślnie udzielasz im 'kredytu zaufania'. Dla mnie firma jest godna zaufania dopóki ktoś nie przedstawi sensownych dowodów na oszustwo, ktoś inny będzie się kontaktował z wszystkimi 16243 klientami, żeby sprawdzić czy "firma nie oszukuje".

Jest umowa między dwoma podmiotami i tam powinno być wszystko opisane. Masz umowę z google?

Umowa na wyświetlanie głupich boksów? Bez przesady. Masz umowę na świadczenie usługi utrzymania domeny, hostingu, etc. Nie? Skoro do tego wystarczy regulamin to do wyświetlania boksów tym bardziej.

Z google niestety nie, wystarczy poczytać komentarze na tym forum.

Wskaż mi jeden logiczny komentarz na oszustwo z uzasadnieniem, ja nie widziałem tu niczego oprócz bzdur i narzekań, że "monopoliści", "google oszukuje", "google złe bo usunęli mi konto za nabijanie sobie reklam", etc. W tym poście gość nawet nie wie, że trzeba poczekać na uaktualnianie statystyk, bardzo "poważny i obciążający" dowód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy w stosunkach biznesowych istnieje domniemanie niewinności?

A od kiedy można (w stosunkach biznesowych czy też jakichkolwiek innych) oskarżać kogoś o oszustwo bez najmniejszych dowodów? No chyba, że dowodem jest stwierdzenie: "Cholera ale mało zarabiam, na pewno oszukują". Świetny dowód oszustwa - ludzie na forum narzekający na zarobki.

He he a potem już tylko pozostaje: "Powszechnie wiadomo, że google oszukuje" :)

Kurcze, tylko czemu dalej korzystacie z AdSense?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika, że Google blokuje konta ze zbyt wysokim CTR. Na nic zdają się tłumaczenia, że nie klikało się we własne reklamy i nie nakłaniało do kliknięć. Po prostu taką mają politykę... Jeśli ktoś ma wielu wartościowych odwiedzających (których konwersja w kliknięciach jest duża), to lepiej reklam AdSense nie publikować, bo po prostu prędzej czy później poleci się w siną dal. Stosunek Googla do blokowanych webmasterów też pozostawia wiele do życzenia. Szablonowe odpowiedzi jedynie jeszcze bardziej odpychają od korzystania z AdSense. A może to celowy zabieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lomat, gdyby pracownicy AdSense mieli rozpatrywać każdy przypadek zamknięcia konta to musieliby zapewne zatrudnić do tego setki osób. Taniej wychodzi im zrywanie współpracy bo i tak pojawi się ktoś nowy. Nie mówię że robią dobrze, ale stawiam się na miejscu Google. Gdyby było tylu pracowników żeby każdą stronę rozpatrywać z osobna to również byłoby tylu żeby spamy usuwać a jaka jest rzeczywistość każdy wie.

Poza tym autor tego tematu nie ma pewności czy kliki były zarejestrowane. Może znajomy kliknął i zanim strona się dobrze załadowała od razu zamykał okienko.

Ja tam AdSense sobie chwale i póki co lepszej lub równej alternatywy nie widzę.

Pyszny Precel | Katalog stron

Ranking polskich firm hostingowych - dodaj hosting, zaopiniuj lub oceń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności