Skocz do zawartości

Adsene oszukuje?


Mlodyy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wyleciałem z AdSense za ich politykę, jednak jako reklamodawca rozumiem dlaczego tak jest i nie mogę tu powiedzieć, że Google oszukuje. Cieszy mnie fakt, że G tak a nie inaczej dba o interesy swoje i reklamodawców. Gdyby było inaczej, to nie opłacało by się kupować reklamy w AdWords.

Za namawianie do klikania autor wątku powinien wylecieć i mam nadzieję, że tak się stało. Wkurza mnie fakt, gdy muszę ponosić koszty na rzecz oszustów.

To jest taka moja skromna opinia ze strony reklamodawcy, a jeśli komuś się nie podoba polityka Google, to niech zmieni system reklamy kontekstowej. Ja zapisałem się do AdKontekst jako wystawca i jestem zadowolony, do tego stawki za klika są całkiem rozsądne.

Jako reklamodawca, nie zauważyłem aby Google mnie kiedykolwiek oszukało, a biorąc pod uwagę ilość reklam jakie emituję, to na pewno bym spostrzegł jakąś nieprawidłowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności