Skocz do zawartości

AdWords vouchery


Carnagge

Rekomendowane odpowiedzi

Ten rodzaj voucheru możesz tylko raz aktywować na nowym koncie.

Ja natomiast nie wiem jak to jest właśnie z tym wysyłaniem reklam na swoją stronę bo też nigdy nie używałem AW.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak używam adwords od 3 miechów to w panelu nie widzę takiej opcji, żeby można było skierować reklamę na konkretną witrynę, trzeba kliknąć na stronie www adsensowicza na "zareklamuj się na tej stronie" i wtedy coś z tego wyjdzie

Jest tylko narzędzie banowania witryn/IP :)

Pamiętaj, że jak ustalisz stawkę za klik $1, to google zabiera sobie jakieś 2/3, więc do Twej kieszeni trafi jedynie $1/3, może i da się wycyckać google na kilka dych ale na więcej raczej nie - durnie tam nie siedzą, a bajki o kolesiach co się fotografują z czekami na sumy po kilkaset tys. $, że niby na tyle oszukali $G to se można wsadzić głęboko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak używam adwords od 3 miechów to w panelu nie widzę takiej opcji, żeby można było skierować reklamę na konkretną witrynę

To przejdź na wersję zaawansowaną...

Wpisujesz URL strony na której chcesz się reklamować. Załóż kampanię kierowaną na strony www.

Bardziej opłaca się kierować ruch z Adwords na Adsense z odpowiednią tematyką :)

Sprzedam vouchery Google Adwords o nominale 75 Euro (250 - 260 PLN)

w cenie 35 PLN/szt!

Data ważności voucherów: 30 Sierpień 2008

Kontakt: PW, lub luber.michal@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przejdź na wersję zaawansowaną...

Wpisujesz URL strony na której chcesz się reklamować. Załóż kampanię kierowaną na strony www.

Bardziej opłaca się kierować ruch z Adwords na Adsense z odpowiednią tematyką :lol:

Właśnie przeszedłem na wersję zaawansowaną, ale nigdzie nie widzę tych ustawień. Gdzie tego szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kampaniach na strony ready for Adsense, konta Adsense są blokowane.

Nihonjin załóż nową kampanię na strony www, wpisz reklamę, a później wpisz adres URL na którym chcesz, aby reklama się wyświetlała.

Sprzedam vouchery Google Adwords o nominale 75 Euro (250 - 260 PLN)

w cenie 35 PLN/szt!

Data ważności voucherów: 30 Sierpień 2008

Kontakt: PW, lub luber.michal@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności