Skocz do zawartości

Help !czy da sie ograniczyć userom ilość pobranych danych ??


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

to ten skrypt musiałby sumowac i wrzucać na blokade te IP które przyszło z największej ilości podstron ?

To nie chodzi o badanie czy coś dużo zjadło czy mało. Chodzi o to, że

wychwytujesz odczytanie dokumentu, którego nie widzą normalni ludzie,

normalnie czytający Twoje strony. Jeśli więc nie ludź, to kto? Wielki

pasmożerczy spajder, który chce wyssać z Ciebie wszystko co masz.

Więc do gara z nim i z jego IP. Wypuszczasz po godzinie, jak już mu się

odechce. Wróci? Do gara.

masz może gotowca ?

Nie-e, nie używam.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Wielki 

pasmożerczy spajder

cholera a googleboocik nie załapie sie na takie parametry #-o bo jak tak to kiszka z aktualizacją podstron

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera a googleboocik nie załapie sie na takie parametry

Oczywiście, że jak podąży za tym specjalnym linkim to ip spajdera zostanie zapisane w bazie danych i oczywiście przy dalszej stronie zablokowane :D Tak samo i inne pajaki. Aby tego uniknąć należało by z kolei zrobić filtr z wykluczeniem znanych robotów itd itp...

Niestety kolego Beerbant musisz poświęcić trochę GB na cele charytatywne ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolego Beerbant musisz poświęcić trochę GB na cele charytatywne

cholera wygląda na to, że kolega B. będzie musiał dać zarobić innym kolegom bo sam jest za cienki w te klocki (jeżeli ktoś sie zna na wszystkim tzn , że nie zna sie na niczym) #-o

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czasie Mogę się tym zając... Ale zastrzegam sobie prawo do wycofania się z obietnicy bez podania przyczyny 8)

Filtr oprę o ip znanych robotów które sobie sam będziesz dopisywał do bazy danych. Zakładam, że masz bazę danych i umiesz obsługiwać phpMyAdmin ?

Może już ktoś ma gotowe rozwiazanie.

:D

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jeszcze znacie ściągacze?

https://tucows.icm.edu.pl/offline95_pop.html

tutaj możesz znaleźć duży spis.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że masz bazę danych i umiesz obsługiwać phpMyAdmin ?

założenie OK ;)

a co do

Przy czasie Mogę się tym zając... Ale zastrzegam sobie prawo do wycofania się z obietnicy bez podania przyczyny

to nie ma sprawy chyba każdemu z Nas coś takiego sie przyda :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności