Skocz do zawartości

[plagiat] kopia mojej strony


THI

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

jestem włascicielem strony: www.nowoczesny.biz.

Od kilkunastu tygodni site z 14000 spadł do 1000, i pozycje równiez zaczeły spadac.

Dzisiaj przez przypadek odkryłem strone www.stronka12345.prv.pl, całkowita kopia mojej strony nowoczesny.biz.

chyba nie macie wątpliwości.

Nawet nie ma zmienionych informacji o autorze itp.

Co powinienem zrobić w tej sytuacji ?

W tej sytuacji jestem narażony na bana.

W jaki sposób strona jest dokladnie skopiowana ?

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadoscuczynienie?okej fakt nalezy sie,ale jezeli koles zerznal strone watpie zeby reagowal na proby kontaktu,w sadzie dostanie moze jakies fajne odszkodowanie ale za kilka lat...najlepiej pisac do prv

LOK - LIGA OBRONY KRAJU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nieuczciwa konkurencja.

strona była w top5 na fraze darmowe szablony. (nic specjalnego).

Site: ponad 14000, pr=3, a teraz co ?: ban ? za jakiegos bota który mi to skopiował ?.

a ta sabela.pl to co to dokladnie ?

jutro zadzwonie do prv.pl z żadaniem skasowania strony i zablokowaniem usera.

a czy zgloszenie do bowi czy interpatrol cos da ? dzialaja te serwisy jeszcze ?

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ping stronka12345.prv.pl

PING stronka12345.prv.pl (194.9.24.158) 56(84) bytes of data.

64 bytes from 158.sabela.pl (194.9.24.158): icmp_seq=1 ttl=53 time=24.0 ms

stronka12345.prv.pl jest na serwerach sabela.pl - firma hostingowa nie powinno hostingować nielegalne strony, jeśli została o tym poinformowane! - jeśli tak dalej zrobi, może być strona w sprawie odszkodowanie.

PS: to linuksowe PING, kojarze mi się slabo, że windows nie (nie zawsze??) pokazuje adres hosta odpowiadające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, szczerze sie przyznam ze czasami sciagam strony w ten sposób przemianowuje masowo z htm na php, a nastepnie w plikach metodą zamień wszystko zmieniam odnosniki wewnątrz plików i zamieniam linki wychodzące ktore są na include :) Zmienia sie wygląd w css, podmienia grafike, przemianowuje masowo tabele i zaplecze pod site stoi i nie trzeba skryptów kupować no i baza nie potrzebna :)

Ale w tym wypadku widocznie ktoś chce zaszkodzić THI, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilgesu

ale to nie elegancko!

bo G w tym kierunku, to wielki shi... - nawet jeśli tego nie chcesz, bo to dla Ciebie zapleczy.

Mi ktoś kopiował strone, ktore bylo rok+ na Top1 na średniej frazy i ta kopia bylo w Top10 i oryginał wyleciał - mail do własciciela strone/hostingu - już nie pamiętam wyjaśniał sprawe.

Ale G dał nowy PLAGIAT do SERPS zamiast ORGINAL, ktore już znał rok+ ....

(żadna mocna subdomena/domena albo coś w tym kierunku - po prostu nowy shi.. było w serpach, zamiast strone z 3 letniej historie...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak troche podobnie jak duplicate content, ktoś się stara i pisze, a ktoś masowo skopiuje i robota idzie sie je**ć...

TTSEO, nie bój się, nie czynie tak z żadnymi stronami które są wartościowe. Tylko robie to zamiast kupować bazy i skrypty, dla wierszy, cytatów, opisów gg :) Jedyne co złe, to to iż takie cóś dużo zajmuje, jednak przynajmniej nie ma problemów z przenoszeniem bazy i nie jedzie tak po serwerze, a indeksuje się pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności