Skocz do zawartości

Piekarz - nowe narzędzie do presseli


Kobol

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm wygląda to na problem z routingiem we frameworku. Zadałem pytanie na forum symfony (framework na którym jest oparty Piekarz), czy ktoś się z czymś takim spotkał. Wydaje mi się, że jest to jakiś problem na styku symfony-serwer.

Jeśli możesz to powiedz proszę w jakiej firmie masz wykupione konto - może ktoś już tam zainstalował piekarza.

Tymczasem poczekam na odpowiedź na forum symfony.

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niestety tam nie mam konta więc nie dam rady przetestować.

Co do krasnala to kompletenie nie mam pojęcia - nie korzystam z Windowsa. Technicznie raczej powinno działać, ale nie wiem czy na krasnalu postawisz virtualhosta.

Pod tym adresem (na dole) jest informacja jak postawić virtualhosta na windowsie (wymaga edycji tylko 2 plików) - spróbuj czy uda ci się to zrobić dla krasnala. Raczej powinno dać radę.

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja troszkę inne pytanie- domena piekarz, folder piekarnia, skopiowalem wszystko do srodeczka (piekarz/piekarnia/easypress/zawartosc foldera). Stworzylem baze, zaimportowalem tabele, wprowadzilem zmiany w pliku databases, wrzucilem na serwer, nadpisal. Piekarz nie piecze, piekarnia nie dziala :-( No to usuwanko- wywalilo wszystko procz piekarnia/easypress/data i /web. Usunalem baze. Pozmienialem wszystkie atrybuty na 777- foldery nie do usuniecia. Niby TC kasuje, ale wszystko zostaje na miejscu.

Wiec 2 pytania- czemu nie dziala po zainstalowaniu (error 404) i jak usunac te pozostalosci?? Probowalem z 1 wersja piekarza, drugiej jeszcze nie ruszylem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam że piekarnia działa i piecze smaczne presselki - niestety czasami trudno ją uruchomić ;-)

Error 404 to na 99% błąd po twojej stronie - sama aplikacja gdy powoduje błąd to raczej zwróci error 5xx.

404 wskazuje raczej, że:

- domena nie istnieje (niektóre serwery aktualizują zmiany w domenach itd co np 30minut)

- domena wskazuje na niewłaściwy folder w twoim przypadku powinna wskazywać na piekarz/piekarnia/easypress/web (dodam, że nie każdy serwer umożliwia kierowanie domeny na wybrany katalog - więc pytanie czy w twoim przypadku domena nie wskazuje na folder piekarz? - ustawiłeś ręcznie przekierowanie domeny na folder piekarz/piekarnia/easypress/web ? )

Co do deinstalacji - jeśli usuwasz przez ftp to teoretycznie nie ma siły żeby nie usunęło wszystkiego.

Zmiana wersji nic nie zmieni... Zmiany są w raczej "subtelne". Także możesz próbować walczyć z dowolną wersją.

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Projekty -> dodaj wpisy -> przejdź do preslla, wybieram i przechodzę dalej, klikam zaloguje automatycznie to pojawia się bład.

404 Not Found

The request /easypress/web/www.adresprecla.pl/wp-login.php was not found on this server.

Nie szukałem po plikach, ale pewnie musiałeś się gdzieś "szarpnąć".

(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się kob22 - tworząc wersję 0.2 zmieniałem parser maili i w jednym miejscu "obciąłem" za dużo tekstu. Pisałem o tym dzisiaj - rozwiązanie znajdziesz tutaj: https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...st&p=411786

Po poprawieniu pliku musisz przejść do "pressele" i ręcznie dodać https:// w adresie logowania każdego pressela albo usunąć je i ponownie parsować skrzynkę mailową. Polecam to drugie rozwiązanie jeśli masz już dużo presseli w bazie bo jest znacznie szybsze.

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie instalacja przebiegła pomyślenie ale po dodaniu do tej dodawarki artykułu jak chce go zamieścić w preclach to w okienkach pokazują się krzaki zamiast polskich liter. Wiem że jakiś mna to związek pewnie z kodowaniem bazy ale zmieniłem jak pisałeś w instrukcji na odpowiednie kodowanie i mam krzaki. Jak to naprawić ? o ilę sie da

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kob22 - jest zapisywanie linka - po dodaniu wpisu wystarczy "przeciągnąć" link do pola z potwierdzeniem (ramka na samej górze po prawej stronie). Chyba że chodzi ci o coś innego?

Gielo - dziwny objaw - spróbuj może jeszcze usunąć całą bazę i utworzyć ją ponownie i jeszcze raz wrzucić sql. Jeśli nie pomoże to daj znać - będziemy myśleć.

Ktoś jeszcze miał podobnie?

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i by się dało tylko nie mam pojęcia jak to obczaić jaki jest adres tego wpisu. Masz jakiś pomysł? Długo się nad tym zastanawiałem ale nic mi do głowy nie przychodzi niestety - sama opcja byłaby fajna.

PS. Jak możesz zapomnieć - przecież żeby wyjść z widoku dodawania musisz nacisnąć przycisk pod formularzem z potwierdzeniem dodaniua lub nie dodania? ;-)

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Athabus, z nieba mi spadłeś :)

Dokładnie takiego narzędzia szukałem od sporego czasu.

Z rejestracjami daje dobie dobrze radę. Ten motyw ze spisem z seo.net.pl bardzo mi się przydał :D

No cóż, podziękować, pogratulować i poprecelkować :D

PS. przydatnym narzędziem byłaby automatyczna, lub pół-automatyczna zmiana hasła na wybrane :(

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności